Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lek kupisz za 3 zł. Albo za 30. Zależy - gdzie...

Utworzony przez klosek, 23 września 2008 o 10:51 Powrót do artykułu
Jestem zbulwersowana tym co czytam na temat ogromnej roznicy cen lekow ratujacych ludziom zycie.Nadal nie pojmuje takiego stanu rzeczy ,ze firmy farmaceutyczne maja takie przyzwolenie naszego rzadu.Dziekuje Bogu ze nie choruje ,bo przyszłoby mi spedzac czas na wedrowkach po aptekach.Wielu pacjentow nie ma pojecia,ze az takie ogromne roznice cenowe lekow sa w apte kach.Redakcjo apeluje o wykaz aptek w ktorych nie nalezu kupowac i jakich lekow ,aby pacjenci je omijali ,to moze i apteki pojda po rozum do głowy i zaczna sprzedawac po realnych cenach.Pacjentow wzywam do nagłasniania wszystkich anormalnych cen na leki.Piszcie ku przestrodze tych co nie wiedza o tym procederze farmaceutycznym.Szok!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ceny leków kształtuje producent, nie apteki, czy to takie ciężkie do zrozumienia?! Apteka sprzedaje ze stałą marżą, którą nalicza od ceny zakupu. Fakt, należałoby podawać lstę, ale nie aptek, a producentów, którzy jak Święty Mikołaj i z tylko sobie wiadomych przyczyn, w jednej sprzedawać mogą za 3 w drugiej za 30. Lista firm które mogły by spuścić cenę chorym, a nie chcą przydałaby się, oj przydała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: