Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leszek Mądzik: Moje miejsce to Rogóźno

Utworzony przez GrzechuMac, 13 marca 2010 o 23:27
Madzik nie jest normalny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GrzechuMac napisał:
Madzik nie jest normalny
A gdyby za te slowa postawiono Ciebie przed sądem, to czy umialbys udowodnic swoja teze?
0
Pan Madzik poruszyl temat Rogozna.Ja chcialbym poruszyc temat terenow za Zagleboczem bo jezioro Zaglebocze to dla wiekszosci lublinian koniec pojezierza co jest nieprawda.Czy ktos widzial laki w okolicach Zienek i Zbojna,czy ktos slyszal o jeziorach komarowskim ,zienkowskim ,gumienku stawach pieszowolskich ,okolicznych lasach i strumieniach o wsiach w ktorych czas sie zatrzymal(Hola,Turno ,Skorodnica )?????? Polecam szczegolnie okolice wioski Jamniki znajdujacej sie w polowie drogi miedzy Urszulinem a Sosnowica.Cudowny las ,sciezka dydaktyczna nad jezioro Moszne ,okoliczne laki z niespotykana fauna i flora(dziki ,lisy ,sarny ,losie,jenoty,zurawie ,bociany,bieliki,jastrzebie i masa niespotykanych roslin) a przedewszystkim niesamowity klimat i spokoj.Goraco polecam-naprawde warto!!!!!!!!!
0
I jeszcze polecam jez. Łukie i jego okolicę.
0
Polecam jezioro Krasne.Najpiękniejsze zachody słońca,szept trzcin ,Frasobliwy przy krzyżu i wołanie trzcinniczka.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: