Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lewin Brzeski: Kobieta z odgryzioną głową znaleziona w mieszkaniu

Utworzony przez Maniek, 24 lutego 2011 o 08:50
Dobrze, że mój amstaf zawsze w misce ma zapas jedzenia !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy to może chodzi o Violettę V.?Ale ona miała więcej lat A co do psów,kotów i innych zwierząt,to w Polsce stawia ne są one przed człowiekiem.Nie ważne,że dfzieci niedożywione,że bieda w kraju,że nie ma pieniędzy na opiekę zdrowotną,a zwierzęta (szczególnie te Wałesa-jące się) są ważniejsze. powstała Partai Ochrony Zwierząt
0
mój pies jest mega obżartuchem więc pewnie podobnie bym skończyła! hahahaha:) najważniejsze, że przed śmiercią mnie nie ruszy a potem niech robi co chce:)
0
Pies podejrzany. Psu odczytano jego prawa. Pies nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnien. Pomoc prawną organizuje mu Helsińska Fundacja Praw Człowieka i obrońcy zwierząt. Pies złożył zażalenie na warunki w jakich go przesłuchiwano, gdyż nie dostarczono mu Pedigi Pal i nogi od stołu na które musiał się załatwić były kanciaste.
0
dobrze starej, powinna jeszcze trzymać tygrysy w domu
0
można by powiedzieć że straciła głowę dla tego psa
0
normalny napisał:
Pies podejrzany. Psu odczytano jego prawa. Pies nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnien. Pomoc prawną organizuje mu Helsińska Fundacja Praw Człowieka i obrońcy zwierząt. Pies złożył zażalenie na warunki w jakich go przesłuchiwano, gdyż nie dostarczono mu Pedigi Pal i nogi od stołu na które musiał się załatwić były kanciaste.
Podejrzany - osoba, w stosunku do której wydano postanowienie o przedstawienie zarzutów, lub ją przesłuchano w charakterze podejrzanego. Podejrzewany, to osoba podejrzewana o popełnienie jakiegoś przestępstwa, jednak na chwilę obecną nie ma jeszcze wystarczających dowodów na postawienie zarzutów.
0
Wiecie co,może to i okrutne co powiem bo Bóg mi światkiem,że nie chcem ale muszem. Otóż większości właścicieli ;amstaffów,rottweilerów,pitbulli,owczarków kaukaskich itd.powinna stracić swoje bezmyślne główki w ich zabójczych pyszczkach. Dla uzasadnienia taka scenka; Z windy wychodzi kobieta z amstaffem bez kagańca a z dworu wbiega grupka hałasujących dzieciaków. Pies rzuca się na nie i tylko refleks kobiety ratuje dzieciaka przed morderczymi szczękami.Co by się stało gdyby np. ze spoconej ręki wyśliznęła się jej smycz albo dzieciak nie wyhamował? Zamarłem z przerażenia. Tylko co się dziwić tępakom skoro na ich głupotę nie reaguje albo sporadycznie policja i straz miejska.
0
A PUPILKI WSZYSTKIM IM POWINNY GŁUPIE ŁBY POODGRYZAĆ. TYLE CO BYŁO TRAGEDII I NICZEGO TO ICH TO NIE NAUCZYŁO. JESZCZE PARU MUNDUROWYM BY SIĘ ZDAŁO ABY WYSZARPAŁY D*PY ZA NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKU KIEDY WIDZĄ PARĘ IDIOTÓW UCZEPIONYCH DWÓCH KOŃCÓW TEJ SAMEJ SMYCZY I ŻADEN NIE MA KAGAŃCA -CHOCIAŻ OBAJ POWINNI.
0
ola napisał:
mój pies jest mega obżartuchem więc pewnie podobnie bym skończyła! hahahaha:) najważniejsze, że przed śmiercią mnie nie ruszy a potem niech robi co chce:)
Myślisz,że czuje wstręt do ciebie ? Pewnie ma jakąś uzasadnioną rację,przecież nikt się nie odważy powiedzieć jakoby pies był mało inteligentnym zwierzęciem- a o człowieku dość często.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: