Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Likwidują małe sklepy i otwierają nowe supermarkety na Lubelszczyźnie

Utworzony przez Gość, 4 października 2010 r. o 10:22
wolękupić w biedronce , tesco czy innym markecie niz u osiedlowego zdziercy i oszusta, przeterminowane , odświeżane i przy tym niesamowicie drogie artykuły w sklepikach cwaniaczków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Wolę podjechać do hipermarketu, niż przepłacać czasami kilkadziesiąt procent. Ja akurat mam miesięczny to mnie to w ogóle nie kosztuje, ale i tak nieraz lubię się przespacerować. Po większe zakupy jadę samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczpospolita w treści poprawnie pisze,a lubliniaki w nagłówku piszą na lubelszczyznie.Choroba tak zżera,żejuż niedługo to słowo będzie sprowadzone do zera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDRONKA JEST THE BEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biedronce są wysokiej jakości produkty pod zmienioną nazwą i niskie ceny może dlatego,że jeszcze nie wprowadzono systemu płatności kartami. To zawsze zwiększa koszty. Osiedlowe,gówniane sklepiki z naburmuszoną babą niech idą się jeb...ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ke napisał:
W Biedronce są wysokiej jakości produkty pod zmienioną nazwą i niskie ceny może dlatego,że jeszcze nie wprowadzono systemu płatności kartami. To zawsze zwiększa koszty. Osiedlowe,gówniane sklepiki z naburmuszoną babą niech idą się jeb...ć
Popieram! Tylko mogłoby być w biedronce więcej artykułów do wyboru..np: bark dobrej kawy lub brak dobrego pieczywa. Nabiał jest SUPER prod.Mlekowity, makarony, ryż i pozostałe prod. jak najbardziej OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ke napisał:
W Biedronce są wysokiej jakości produkty pod zmienioną nazwą i niskie ceny może dlatego,że jeszcze nie wprowadzono systemu płatności kartami. To zawsze zwiększa koszty.
To nie brak kart jest przyczyną niższych czasem cen (nie zawsze w biedronce jest taniej), ale mniejsza pojemność opakowań sporej części towaru. Na przykład kawa mielona ma wagę 450g, a w innych sklepach 500g - cena taka sama lub zbliżona. To samo dotyczy też pieluch - opakowanie zawiera 58 szt., a w innych sklepach 64 szt. Dlatego ceny są niższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wasze wypowiedzi na temat tanich zakupow w sieciach super i hiper marketow i nie wiem czy smiac sie czy plakac .Poczytajcie sobie w fachowej prasie na temat tego co tam kupujecie i spozywacie a mina wam zrzednie.Wole kupic drozej nasze polskie produkty niz ten caly zachodni chlam o bezplciowym smaku i tablicy Mendelejewa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujek adolf napisał:
Czytam te wasze wypowiedzi na temat tanich zakupow w sieciach super i hiper marketow i nie wiem czy smiac sie czy plakac .Poczytajcie sobie w fachowej prasie na temat tego co tam kupujecie i spozywacie a mina wam zrzednie.Wole kupic drozej nasze polskie produkty niz ten caly zachodni chlam o bezplciowym smaku i tablicy Mendelejewa!!!!
Taaaaa idziesz kupujesz naszą polską paczkowana wędzonkę czy coś podobnego od wiodącego producenta i czytasz: zawartość mięsa 24%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studencik napisał:
Dokładnie. Wolę podjechać do hipermarketu, niż przepłacać czasami kilkadziesiąt procent. Ja akurat mam miesięczny to mnie to w ogóle nie kosztuje, ale i tak nieraz lubię się przespacerować. Po większe zakupy jadę samochodem
Tak jest, nabijajcie kase zachodnim koncernom. A Polakowi który zatrudnia nasze dziewczyny w sklepie nie dajcie zarobić. I oby mój sen stał sie jawą - tysiące polaków rano po bułki do hipermarketu - bo osiedlowe upadły dawno. Zobaczymy kto był mądry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...