Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Limuzyna z Kamińskim pędziła do Lublina 170 km/h

Utworzony przez kaczafi, 18 marca 2014 o 10:28
I to pokazuje jak obłudni są nasi rządzący - z wszystkich partii, nie ma wyjątku. Jak ktoś nie czuje że zapierdziela samochodem 170 na godzinę nawet jako pasażer i tak się głupio tłumaczy no to sorry. Tak to się małe dzieci policji tłumaczą - ja nie wiedziałem, nic nie widziałem z boku stałem. Wstyd! A jakby asystent był pijany to też by jego wina była tylko, to nie wiesz z kim wsiadasz do samochodu mości pośle?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jakby Twój Asystent usiadł za kółko pod wpływem alkoholu, jechał 170 km/h i potrącił człowieka to też byś mówił, że rozmawiałeś przez telefon, pracowałeś?   "Poseł jadąc samochodem potrącił 2 pieszych na przejściu. Przychodzi do znajomego prokuratora i pyta: - Co z tym zrobimy? Prokurator po chwili odpowiada: - Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki 8 lat za próbę ucieczki z miejsca wypadku."  
0
nie no bez przesady... jeszcze troche i szmatławce beda pisac że szedł chodnikiem a  ulica przejechal pi9rat drogowy....jak to możliwe ze on nie zareagował 
0
człowiek nawet nie ma honoru żyby sie przyznać, a Schetyna mówi, że polityk może mniej :)))
0
ta Skoda to przypadkiem nie jest rządowa ??  
0
Typowy honor polityka: to nie ja to wina kierowcy..! Pan ukradł publiczne pieniądze!  -To pomówienia! Ale złapano pana za rękę! -To nie moja ręka!  
0
ależ mi rewelacja w niecałe dwie godz. z wawy do lublina ;)
0
Dlatego trzeba zlikwidować wszelkie ograniczenia prędkości.
0
Dlatego trzeba zlikwidować wszelkie ograniczenia prędkości.
Nie zrobi się tego !!  tusk musi odejśc !!! Może dopiero wtedy .
0
Pamiętajcie głuPOle !!! Przepisy i ograniczenia są tylko dla was.
0
(...)" Ja jestem posłem i chroni mnie immunitet" (..)  Mojego asystenta też :ph34r:
0
(...)" Ja jestem posłem i chroni mnie immunitet" (..)  Mojego asystenta też :ph34r:
Ja jestem policjantem,mnie też to nie dotyczy,wystarczy zwykła legitymacja,reszta niech się wali.
0
on nadaje się do parti knura z biłgoraja ten sam ryj
0
dajcie nr-y tej skody
0
Popędził jak świnia w trufle...
0
Ale "KORYTO" ma magnes!!! O bożym świecie zapominają,aby tylko do koryta zdążyć????!!!!Ja ze spokojem apeluję idźmy oddać głos,ale od 4-tego miejsc rozważania poczynająć.! do 3 opuszczamy ,bo to wazelina.Oczywiscie dotyczy to każdej listy,obojętnie kto jaką sobie wybierze.
0
I tak tutaj nie ma szans na mandat,stracony czas i tak cała para pójdzie w gwizdek
0
Jak tak dalej będzie jeździł, to wróżę koniec kariery politycznej (i nie tylko) gdzieś w rowie (lub na drzewie) przy trasie Żyrzyn-Parafianka. Tam jeżdżąc przez całe lata napatrzyłem się na to co zostawili tacy kierowcy.
0
Panie panowe Stop spadochroniarzom ,ktorzy już   bedą mieli   Emerytury 13 tys .Kamiński z PO- informacja  prasy z Faktów dnia 17.03 .2014 r.Jdziemy glosować ,aby wykreslić [nie głosować za jedynka partii PO i Twój -Ruch -Pani Nowacka bardzo majetny równiez spadochroniarz .Rozwieśić plakaty DESANTOWI DZIEKUJEMY przed wyborami .Akcja anty spadochronowa powinna docierać do mist miasteczek oraz wsi .
0
Komuchy wam tam na wschodzie WSZYSTKO wćisną !!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: