Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lipiny Dolne (gm. Potok Górny) > Pijany traktorzysta

Utworzony przez Krzeszowiak, 6 maja 2008 o 20:46
No i tym sposobem wiem że są takie Lipiny. Chłopu - tworcy promocji Lipin przy Potoku powinni postawić jeszcze raz ale zaprowadzic do domu pieszo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krzeszowiak napisał:
No i tym sposobem wiem że są takie Lipiny. Chłopu - tworcy promocji Lipin przy Potoku powinni postawić jeszcze raz ale zaprowadzic do domu pieszo.
Piszą że Górne czy Dolne, aż taka rożnica, Lipiny to lipiny.
0
Dokąd jechał ? Do sklepu czy ze sklepu ??????????
0
Sklepowy napisał:
Dokąd jechał ? Do sklepu czy ze sklepu ??????????
Dziś nie może jutro muwi że przyjdzie.
0
Konkubina napisał:
Dziś nie może jutro muwi że przyjdzie.
I nie pszyszetł do sklepa a my byli pod sklepa
0
Nie ma co sie martwić. W janowskim dziewczyna pijana prowadzila traktor. Jechała po trzeżwego chłopa
0
Nie ma co sie martwić. W janowskim dziewczyna pijana prowadzila traktor. Jechała po trzeżwego chłopa
0
Jechał bo bal się że mu ukradną traktor, przecież piszą że w zamościu ukradli nawet konia z wozem
0
Ciekawe jakie ma poglady na kumpli z druzyny benhakera. grali tak jak on jeżdzi.
0
Kibic napisał:
Ciekawe jakie ma poglady na kumpli z druzyny benhakera. grali tak jak on jeżdzi.
Gorzej bo oni pojechali a on nie.
0
Na jakim paliwie jechał ? Swoim czy kupnym ?
0
Franek znów jeżdzi. Napisał że wybiera sie traktorem po miód i kaszę do Biszczy i prosi ich o szeroką drogę by o nic nie haczył w Biszczy.
0
Widziałem go podczas zaćmienia Słońca.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: