Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lipnica Mała: Urwali głowę psu. Dostali po 10 miesięcy

Utworzony przez ja pierdolę, 17 stycznia 2011 r. o 17:26
TO MA BYĆ KARA? To jakaś kpina. Te śmieci powinny gnić w pierdlu latami, to zwyrodniałe sku***syny i nie może być dla nich litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy sędziowie wydający takie wyroki są normalni, czy mają w ogóle uczucia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Resztę kary wymierzą im koledzy spod celi. Do końca życia będą potem zawiązywac buty kucając...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 miesięcy? Żałosne... Brak mi słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ludzie to bydlaki w taki sposób postępują z bezbronnym psem. Wodę z kałuży powinni pić a nie alkohol, ewentualnie niech nachleją się denaturatu. Nie mam szacunku dla takich ludzi.Skoro te c... ły miały wielką radochę z powolnego i brutalnego zabijania bezbronnego psa to co są zdolni zrobić człowiekowi - każdemu z nas. Współczuje dla matek i ojców tych bestialskich potworów bo gdybym ja miała takiego syna wstydziłabym się z domu wyjść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sąd skazał 3 mężczyzn z Lipnicy Małej, którzy zakatowali psa rasy Husky. Mężczyźni ciągnęli go przywiązanego do samochodu, aż odpadła mu głowa. Dwóch z nich dostało 10 miesięcy, a kierowca dodatkowo 4 miesiące, za jazdę pod wpływem alkoholu" To na razie wyrok nieprawomocny. ŻADEN Sąd w Polsce do tej pory nie skazał NIKOGO karą bezwzględnego więzienia za zabicie zwierzęta. I nikt nie odsiedział ani jednego dnia za to. Mam nadzieję, że ci dewianci będą pierwsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić sqrwysynów na latarni !!! To jedyna kara dla takich !!! Ale "państwo" jest słabiutkie a poza tym nie ma gdzie wsadzać bo nie ma miejsca w więzieniach . Dawno mówiłem - mniej kościołów więcej więzień ! :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im powinni glowy obciac a nie wsadzic na 10miesiecy!!!!!!!!!!wyjda jeszcze gorsi z tego wiezienia. POTWORY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali karę ale nie napisali że w zawiasach, ja bym i jaja urwał to by dopiero żałowali i pamiętali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok śmiechu warty... Stanowczo za niski wyrok za takie okucieństwo!!! Przynajmniej 2 lata się by należało, żeby coś zapamiętali ze swojej krwawej zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte. Sąd jest taki sam jak ci co zakatowali zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie zdjęcia tych deb***i z Lipnicy Małej (tzw. górale to tylko okowita i dutki) - pokazać te gęby wszystkim !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w Polsce w kraju bezprawia gdzie patrząc na władze i rząd można puścić pawia! Tylko w USA za takie czyny kara jest w miarę sprawiedliwa bo u nas to śmiech na sali. Jak można dać 10 miesięcy w zawiasach za zakatowanie psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt niski wyrok. NIECH MI SAD WYJASNI;CO MUSZE ZROBIC ZE ZWIERZECIEM;ZEBYM MOGL DOSTAC PELNY WYROK???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się płakać chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest napisane że te 10 m-cy i 14 m-cy dostali w zawieszeniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam, ze tak jadąc po sądzie - robicie błąd. W sądach pracują ludzie - zamiast bić brawa, że w końcu zapadł wyrok skazujący - wyzywacie ich. I wiecie jaki będzie efekt? jeśli dojdzie do apelacji - bo wyrok nie jest jeszcze prawomocny - przychylą się do wniosku obrony o uniewinnienie, bądź złagodzenie kary. Ludzie, puknijcie się w głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierwoca powinien dostac 10 + 4, 10 za zwierze i 4 za alkohol!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z artykułu na onecie: Kara więzienia jest bezwzględna, bo - jak mówił sędzia - było to bezsensowne okrucieństwo. link: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/wyrok-w-sprawie-bestialskiego-zabojstwa-psa,1,4114573,region-wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oni zamęczyli husky'ego! artykuł z gazety Fakt (zdjęcia tych co to zrobili) Adres strony artykułu z Faktu http://www.fakt.pl/To-oni-zameczyli-husky-ego-,artykuly,93173,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...