Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lipno: Napisał na murze "... rząd". Może pójść do więzienia

Utworzony przez gada, 24 maja 2011 o 16:31
gratulując ABW wspaniale zaplanowanej i genialnie przeprowadzonej akcji, słowem największego sukcesu od kilku lat, pytam czy to prawda, że chodziło o to by strona AntyKomor została zamknięta przed dniem 22 maja ? A wiecie dlaczego Palikot przestał pytać o problemy alkoholowe prezydenta ? nie wiecie ? to ja wam też nie powiem , bo to sprawa drażliwa i wstydliwa nie tylko dla PO ale i nas wszystkich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i dobrze zrobił ze tak napisał
0
A co napisał?
0
To jest znieważenie ? Premier może kłamać ile wlezie i za to nie odpowiada a gówniarz cos tam napisał to się go zamyka ,za zniszczenie mienia to jeszcze rozumiem że niszczy mury ,za to mu się należy
0
DONALD BAŁWANIE TWOJ NIERZAD WKROTCE USTANIE
0
"Za znieważenie rządu przed sądem stanie 19-latek, który na ma murze szkoły wymalował wulgarny napis uderzający w ten organ władzy. Napis składał się z dwóch wyrazów : wulgarnego bezokolicznika i słowa "rząd" Jaroslav Hasek "Przygody dobrego wojaka Szwejka" (1921) : "Tutaj wisiał niegdyś obraz Najjaśniejszego Pana Franciszka Józefa, akurat tam, gdzie teraz wisi lustro - odezwał się agent tajnej policji Bretschneider. A tak, ma pan rację - odpowiedział szynkarz Palivec - wisiał tam, ale obsrywały go muchy, więc zaniosłem go na strych. Wiadomo, jak to bywa. Jeszcze by kto zrobił głupią uwagę i miałby człowiek kram. Potrzebne mi to ?" ... po tych słowach Bretschneider aresztował Palivca za znieważenie majestatu cesarza Franciszka Józefa I, a Sąd skazał szynkarza na wieloletnie więzienie.
0
Za wyrażanie opinii o rządzie raczej karać nie należy, bo to wpisuje się w kulturę społeczną (Brak kultury w tym wypadku), ale za niszczenie mienia wspólnie wypracowanego przez cale nasze społeczeństwo...należałoby idiotę ukarać tak dotkliwa grzywna, ze spłacałby przez wiele lat! Kara musi być nieunikniona i dotkliwa. Może wtedy deb***e zauważą, ze głupota kosztuje nie tylko społeczeństwo jako ogol, ale i jego osobiście!
0
Na youtube można zobaczyć jak kibice Legii w liczbie kilkuset śpiewają "Donald matole, twój rząd obalą kibole", co tam jakiś napisik nabazgrany przez dzieciaka "jeb... rząd".
0
Tiaaaa.... i że ponoc w tym kraju panuje demokracja i konstytucyjne prawo wyrażania własnej opinii oraz wolnośc słowa. Jaki kraj, taka demokracja. Trochę jak za caratu...
0
POLSKA PAŃSTWEM POLICYJNYM ! UWAGA FORUM KURIERA LUBELSKIEGO Okupacyny rząd reżimu (PO)czyni Polskę Państwem POLICYJNYM !!!. Po antypolskiej serii restrykcji w stosunku do Pełnoprawnych Obywateli Polskich, przyszedł czas na restrykcje w internecie (sic?). Mam nieprzyjemność powiadomić, że Redakcja "POlska Times" jest również wykonawcą "walki z polskim narodem"(sic?) Otóż ja "SYLWESTER" zostałem ZABLOKOWANY wpisem na internecie - NIE MASZ DOSTĘPU DO KOMENTARZY-- (sic?). Przy okazji ustaliłem iż wszystkie Dzienniki Regionalne to jest -- Dziennik Bałtycki--Gazeta Krakowska--Głos Wielkopolski--Kurier Lubelski--Gazeta Wrocławska--Dziennik Zachodni--Dziennik Łodzi--Express Ilustrowany są dziennikami uzależnionymi w...monopolu " POlska Times" (sic?). Kto uzależnił wszystkie Dzienniki w Polsce od ..."monopolu" "POlska Times"?. Na FORUM "Kuriera Lubelskiego" jestem entuzjastą OBOWIĄZKOWYCH WYBORÓW PARLAMEN TARNYCH 2011, JAKO JEDYNY RATUNEK DLA NASZEJ ZRUJNOWANEJ OJCZYZNY POLSKI I UMĘCZONEGO NARODU POLSKIEGO !. NIE MOŻEMY DYSKUTOWAĆ, CZY PISAĆ -RAPORTY- O KATASTROFIE POD KATYNIEM GDYŻ NIE POSIADAMY ORGINALNYCH "CZARNYCH SKRZYNEK", WRAKU RZĄDOWEGO SAMOLOTU TU-154M(PL-NATO) ORAZ KONKRETNEJ DOKUMENTACJI ŚLEDCZEJ (!). PRZYGOTOWANIE AKTÓW OSKARŻENIA DLA PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO, PREMIERA TUSKA ,MINISTRA R.SIKORSKIEGO,MIN.MILLE RA,MINISTRA MON KLICHA,MARSZAŁKA SEJMU SCHETYNY,PROKURATORA GENERALNEGO RP do TRYBUNAŁU STANU RP ZA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI...NA SZKODĘ PAŃSTWA POLSKIEGO (!). To są tematy ogólnopolskie zgodne z KONSTYTUCJĄ RP !. --------Pytanie do "monopolu" "POlska Times"- kto wam dał prawo ograniczania SWOBÓD OBYWATELSKICH i ingerencji w internet bez zgody Sądu czy Prokuratury? . Nie jestem członkiem żadnego ugrupowania politycznego w Polsce a jedynie członkiem ze Ślubowaniem NSZZ"SOLIDARNOŚĆ" !!!. Logiką dnia jest popieranie Przyjaciół Polski i Pola ków to znaczy Polskie Patriotyczne Ugrupowanie "PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ" (PIS) jako jedynej szansy RATUNKU DLA POLSKI I NARODU POLSKIEGO !. Nie potrzeba posiadania wielkich mądrości aby przekazywać Wszystkim Polakom, iż aby uniknąć POGRZEBU POLSKI , MUSIMY GŁOSOWAĆ T Y L K O NA "PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ" (PIS)!. A TO "TYLKO" DA GWARANCJE, ŻE "PIS" NIE BĘDZIE MIAŁ "PRZESZKADZAJĄCEGO KOALICJANTA" TYLKO SAMI WSPÓLNIE ODBU DUJEMY NASZ ZRUJNOWANY KRAJ Z...RUIN I ZGLISZCZ!!!. POLSKA PATRIOTYCZNA GŁOSUJE T Y L K O NA PATRIOTYCZNY "PIS"! PROKURATURA powinna ODBLOKOWAĆ mój internet...natychmiast, bo to wstyd i poniżenie KONSTYTUCJI RP !!!. Jestem od urodzenia mieszkańcem najpiękniejszego miasta na świecie...LUBLINA .Nie czyńcie sobie WSTYDU (PO)!!!.
0
Slawek "Kajo" W. napisał:
Za wyrażanie opinii o rządzie raczej karać nie należy, bo to wpisuje się w kulturę społeczną (Brak kultury w tym wypadku), ale za niszczenie mienia wspólnie wypracowanego przez cale nasze społeczeństwo...należałoby idiotę ukarać tak dotkliwa grzywna, ze spłacałby przez wiele lat! Kara musi być nieunikniona i dotkliwa. Może wtedy deb***e zauważą, ze głupota kosztuje nie tylko społeczeństwo jako ogol, ale i jego osobiście!
No i tu się dokładnie zgadzam rząd czyli wybrani przez społeczeństwo obywatele mają narzucony przez to społeczeństwo zestaw wymagań w/g zresztą ich własnych obietnic a skoro ich nie wypełnili to znaczy że mamy my obywatele prawo do protestów i wskazywania ich ignorancji oraz krytyki owych ludzi którzy jak się okazuje kłamali czy kłamią zaś tłumienie takich sprzeciwów to gwałt na demokracji i rodzący się reżim na podobieństwo Białorusi , natomiast wyrażanie swojego niezadowolenia na fasadach obiektów prywatnych powinno być karane z całą surowością .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: