Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List Czytelniczki: "Przycięli mnie w drzewiach pociągu"

Utworzony przez ccoroto tempest, 19 sierpnia 2012 o 21:27
W "drzewiach" a coś to takiego... jeszcze w głównym tytule taki błąd. wstyd i hańba
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie bądź czym się pytam ta osoba została przycięta?
0
nawet przepisać nie potrafią a kasę chcą/Jest 22.09 tytuł brzmi Przycięli mnie w drzewiach pociągu
0
"Przycięli mnie w drzewiach pociągu" - od kilku lat dojeżdżam pociągiem do pracy i jeszcze drzewi nie widziałem.
0
http://www.dziennikwschodni.pl/images/piano/piano_drzwi.gif ^^ buhahahahaha
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=9quPjmHw0U4&feature=player_embedded[/media]
0
A może przycięli ją w trzewiach, a nie drzewiach? Co za osiołek to pisał, pytam?!
0
Jakie PO takie PKP....
0
Bzdury babsko wygaduje pretensje o wszystko
0
Kobieta ma rację...sama jechałam tym pociągiem i też w ostatniej chwili zdążyłam wsiąść do pociągu.
0
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!! A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyle wypadków!! Dzięki Ela za wpis.
0
ten kto jeździ pociągami jest sam sobie winien
0
Jaki premier,takie PO ćiągi.
0
pan z PKP??? Poziom kultury i intelektu równy jakości usług PKP. Będziesz się dzieciaku z pyszna miał jak wszyscy położą lagę na tą waszą PKP.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: