Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List Czytelniczki: "Przycięli mnie w drzewiach pociągu"

Utworzony przez ccoroto tempest, 19 sierpnia 2012 r. o 21:27
W "drzewiach" a coś to takiego... jeszcze w głównym tytule taki błąd. wstyd i hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie bądź czym się pytam ta osoba została przycięta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet przepisać nie potrafią a kasę chcą/Jest 22.09 tytuł brzmi Przycięli mnie w drzewiach pociągu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przycięli mnie w drzewiach pociągu" - od kilku lat dojeżdżam pociągiem do pracy i jeszcze drzewi nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/images/piano/piano_drzwi.gif ^^ buhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=9quPjmHw0U4&feature=player_embedded[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może przycięli ją w trzewiach, a nie drzewiach? Co za osiołek to pisał, pytam?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie PO takie PKP....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury babsko wygaduje pretensje o wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta ma rację...sama jechałam tym pociągiem i też w ostatniej chwili zdążyłam wsiąść do pociągu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, opisane tylko z jednej strony. Wielka ci matrona z dziećmi matka polka. Może ci kurw..o pomnik postawic. Dzieci nie potrafisz wychować szmato!!!!!! Mężczyzna chciał wyjechać, tylko ci lub wam głupim babom we łbach się poprzewracało!! A ty mężu zamiast pisać, w domu jej solidny wpier*** za jej kulture i wychowanie powinieneś zrobić. Co się dzieje w tym kraju same dziecioroby i pijaki i dziwić się że tyle wypadków!! Dzięki Ela za wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto jeździ pociągami jest sam sobie winien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki premier,takie PO ćiągi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan z PKP??? Poziom kultury i intelektu równy jakości usług PKP. Będziesz się dzieciaku z pyszna miał jak wszyscy położą lagę na tą waszą PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...