Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List od Czytelniczki: Zabiegi rehabilitacyjne w przychodniach są zbyt krótkie

Utworzony przez imka, 26 marca 2012 r. o 12:29
Powinni przeprowadzić kontrole we wszystkich przychodniach - aby dostać kontrakty z NFZ wiele przychodni podaje nieprawdziwe informacje i obiecuje super usługi, a później z nich się nie wywiązuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda ze wszedzie oszukuja by nie bylo kolejek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ wierzy ślepo placówce, a nie pacjentowi..... kolesiostwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,co mnie kładzie w tych terapiach to fakt, że nikomu nie zależy, żeby Ci pomóc.Nie mozna miec zastrzeżeń do zegarowo ustawianych zabiegów fizykoterapii. Ile zegar wskazuje, tyle masz. Ale konia z rzędem temu,kto miał pełny wymiar masaży, zresztą tak oszczędnie przepisywanych przez lekarza.Pięć,dziesieć minut mniej,co tam.Przecież nie poskarżysz,bo jak się będziesz czuł pod ręką oskarżonego? Jestem po tzw. pobycie dziennym,czyli po serii zabiegów, rozciągniętych na trzy tygodnie. Pomogło! Najmniej mile wspominam salę gimnastyczną, na której pies z kulawą nogą mną się nie zajmował. Tylko przy pierwszej wizycie młody chłopak pokazał mi 3 ćwiczenia. Na następnych robiłam te trzy, nie wiadomo,czy dobrze i wymyślałam sama, co jeszcze. Wreszcie przestałam robić z siebie pośmiewisko i ćwiczę w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...