Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List od Czytelnika: Zabity pies w worku na śmieci

Utworzony przez Jacho, 8 lutego 2013 r. o 13:58
Jacho napisał:
Wielkie ku*** halo, w afryce ludzie z głodu umierają masowo, a tu ku*** sie pieskiem ludzie przejmują, całkowicie sie im w dupach popier***iło.
Ilu pomogłeś takim ludziom z Afryki? Żadnemu? To w takim razie pozwól, żeby każdy pomógł temu komu chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jw napisał:
katolicy nie szanują zwierząt
Zgadzam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el dżej napisał:
"Dla mnie jest to trochę dziwne, że jest takie rozczulenie nad śmiercią psa a nie ma takiego nad aborcją czyli śmiercią niewinnego człowieka. Mówię tu tylko i wyłącznie o sprawach etycznych, nic nikomu nie proponuję, jedynie taka mała refleksja mi sie nasuneła."
Prawicowo-lewicowe pranie mózgu. Jesteś za prawicą to broń nienarodzonych dzieci, jeśli za lewicą to walcz o prawa zwierząt. Chrzań to myśl samodzielnie, bo dogmaty robią z Nas deb***ów. Osobiście dla mnie to czy ktoś zabija, czy psa, czy płód to jest taką samą szmatą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich to ja razem z żoną umiescilismy artykół i zdjęcia psa z Horodyszcza zdajemy sobie sprawe ze jest wiele wazniejszych problemow spolecznych i nie tylko(sami jestesmy bezrobotnii wiemy jak jest trudno innym) ale to co sie zdarzylo w Horodyszczu , przechodzi ludzkie pojecie tym listem chcielismy pokazac jak ludzie potraktowali bezbronne szczenie , ktore mialo zaufanie do swoich wlascicieli i zastanawiamy sie czy w momencie otrzymania smiertelnego uderzenia ten szczeniak merdal ogonem do swego wlasciciela!!!! !!!!!!!!!!!! prosimy o opinie na ten temat pod adres pitmartini http://chelmonline.pl/components/com_jcomments/images/email.png o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...