Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lista stacji z wadliwym paliwem w woj. lubelskim

Utworzony przez muc, 14 stycznia 2015 r. o 12:40 Powrót do artykułu
Może jestem ślepy... Gdzie ta lista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie ta lista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile się płaci i komu za taki artykuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wsiowata gazetka, Lista stacji z wadliwym paliwem w woj. lubelskim No i gdzie ta lista?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Czytajcie ze zrozumieniem! W naszym regionie cztery stacje paliw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie ta lista?
analfabeta ???? stacje naszego regionu są wymienione w tekście. Pełna lista jest na stronie UOKiK - włącz szare komórki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jak byk: "Znalazły się cztery firmy z naszego regionu – Latoch z Bystrzycy, PKN Orlen Świdnik (Lotników Polskich 60), Pajero w Kolonii Horbów i Stacja Paliw w Skierbieszowie"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak udało się stacji ORLEN w Rykach, że nie trafiła na listę złego paliwa?????? Tam zwłaszcza nie nalezy tankować. Bardzo szkodzi silnikom zwłaszcza ON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce musi być poprawiona jakość paliw !! I uszlachetniona !! Owszem jest lepiej niż dawniej, ale i tak auta w wielu krajach Europy czy w Japonii (pomijając znacznie lepsze drogi!) jeżdżą o 4 lata dłużej niz te same modele po Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ciekawe ta stacja w Świdniku ma zawsze bardzo wielu klientów. Tzn, teraz może miała :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja k...wa przepłacam za paliwo na Orlenie aby mieć pewność, że tankuje dobre jakościowo paliwo..a tu masz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja k...wa przepłacam za paliwo na Orlenie aby mieć pewność, że tankuje dobre jakościowo paliwo..a tu masz!!!!
Dokładasz się do pensji prezesa i zarządu, którzy mają potrzebę zarobić tyle co zarządy największych światowych koncernów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to już pożegnałem się z tą stacją..... tankując na ORLEN miałem nadzieję że zawsze naleję najlepszej jakości benzynkę, jadę zawsze przejazdem przez Świdnik i w poniedziałki  zawsze tankowałem się na tej stacji. OD dziś koniec.. bye.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kupujcie tego syfu z orlenu w Świdniku przez pewien czas oszukiwali że mają awarię dystrybutorów i była tylko verva a tak naprawdę to zamknęli im ON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza stacja jaką znam. A obsługa do całkowitej banii. Chamstwo, obluda i drobnomieszczanstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Fachowa" obsługa Orlenu przeniosła się do pobliskiego lidla :) .... ha ha ha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"..jak to wtryski padły!? Olej i filtry zawsze wymieniam na czas a paliwo TYLKO Z ORLENU !.."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Świdniku nigdy nie tankowałem na Orlenie na lotników, tylko w Carrefourze ;) drogo jest na Orlenie (nie każdym), chyba sami ustalają ceny :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda z tym Orlenem w Świdniku jak tankowałem zwykłą ON to świeciła kontrolka silnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamy ze Świdnika hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...