Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Litewski tir jechał na czołówkę. Mandat: 1000 złotych (wideo)

Utworzony przez m, 17 listopada 2010 r. o 10:27
a kierowca wyprzedzanej ciężarówki? "uprzejmnie"przekroczył ciągła linię i jechał po poboczu przeznaczonym dla pieszych, rowerzystów, zaprzęgów i pojazdów wolnobieżnych-tę część drogi kierowcy powszechnie wykorzystują jako dodatkowy pas, "mijankę"-a ludzie giną!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
a kierowca wyprzedzanej ciężarówki? "uprzejmnie"przekroczył ciągła linię i jechał po poboczu przeznaczonym dla pieszych, rowerzystów, zaprzęgów i pojazdów wolnobieżnych-tę część drogi kierowcy powszechnie wykorzystują jako dodatkowy pas, "mijankę"-a ludzie giną!!
a nie pomyslales ze ten kierowca co przekracza linie pobocza slyszal i/lub widzial policje na sygnale i jak tokodeks ruchu drogowego mowi ustapil im przede wszystkim pierwszenstwa ? po drugie mzoe ten litwin zacza wyprzedzac i ten mogl w tym czasie zjechac bo widzial ze wariat ? pomysl troche to nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
a kierowca wyprzedzanej ciężarówki? "uprzejmnie"przekroczył ciągła linię i jechał po poboczu przeznaczonym dla pieszych, rowerzystów, zaprzęgów i pojazdów wolnobieżnych-tę część drogi kierowcy powszechnie wykorzystują jako dodatkowy pas, "mijankę"-a ludzie giną!!
jestem kierowcą, wolę zjechać na pobocze (jeśli mam wolne i jest jasno, bo w nocy tego nie robie) i uniknąć czołówki, niż zgrywać kozaka i ryzykować utratą zycia, przepisy przepisami, wiadomo, że czasem trzeba je naginać bo by sie nie dało normalnie żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłam tamtą trasą kilka lat temu. Pani z jakiegoś urzędu, gdy o to spytałam (bo sama widziałam ze 2 ciężarówki w rowie w ciągu tygodnia), odpowiedziała, ze przyczyn jest dwie: głodowa stawka za kilometr oraz alkohol. Smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze,że Stalin gnębił Litwinów bo to stado baranów i deb***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy, że w tamtym rejonie nie ma żadnego radaru? Należy postawić ze dwa, albo trzy i bezpieczeństwo poprawi się o 100%. Ten przypadek potwierdza bezsens pomysłów typu radar. Panowie i tak wiedzą, gdzie który pracuje i pas drogi ok 400 metrów jest bezpieczny, dalej już jak nieraz widziałem w wykonaniu ciężarowych, miganie światełkami i markowanie zepchnięcia zderzakami, bo przecież wszelkie ograniczenia ich nie dotyczą im się śpieszy. W tyłku mam ich głodowe pensje skoro muszę uciekać na pobocze, bo dwa z przeciwka zajmują całą jezdnie. Och kiedyś zamontuje kamerkę i wtedy będą telefony, teraz mogę co najwyżej pomarudzić. Czy temu deb***owi nie można było wlepić większego mandatu. Tak 10 tys zł z płatnością natychmiastową? Pewnie nie, bo jak kiedyś pisałem najlepiej zarabia się na detalistach. Mało a często. Duże mandaty to strach przed nimi i mniejsza ściągalność. Więc jednak dziki wschód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w końcu wybudowac w Polsce jakieś porządne drogi gdzie wolniejsze samochody jechałyby prawym pasem a szybsze lewym. A tak będzie znów debata o przekraczaniu przepisów. Nie dochodzi się do sedna sprawy tylko roztrząsa sie błahostki. Rządzie Polski gdzie są drogi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ Litwin mówi prawdę "wszyscy jeżdżą, jak on".A co może nie? Tylko na forum raptem wszyscy to aniołowie dróg....Żenada.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tak się właśnie w Polsce jeździ... Nigdy jeden z drugim nie mijałeś na 3-go? Nie uwierzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiąc złotych-to tyle jest warte życie człowieka...Polaka ? a może pięciu osób -to bedzie po 250 zł za osobę? matki z dzieckiem albo z dwojgiem ?. Czy takie zachowanie nie jest przypadkiem porównywalne z tym,które mówi o świadomym usiłowaniu zabójstwa. Uważam,że ten "kierowca" powinien być odnotowany przez służby RP z zakazem poruszania się po terytorium Polski przez 5-lat. Każde jego następne wykroczenie,powinno go na stałe wyeliminować z naszych dróg na zawsze.Ale co zrobić kiedy Polak dzisiaj,za sprawą naszego obecnego Rządu nie jest w cenie...chyba że nazywa się Polański albo Blumsztajn. Za sprawą takich doradców jak J.Pomianowski czy Z.lewicki mamy być spolegliwi jako naród,godzić się na demonstracje banderowców a z nami za sugestią Kwaśniewskiego powinno postępować się ostrzej. Czemu się dziwić...będą nas rozjeżdżać dyskryminować jak to ma miejsce na Litwie,Białorusi na terenie Niemiec a także już w granicach Polski .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...