Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Litwini mają już Aldiki. Przejmą też lubelskie Stokrotki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2017 r. o 11:37 Powrót do artykułu
Niestety, my Polacy nie mamy "glowy" do biznesu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a logo jak był tak było ..... stare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deliimy i Almy nie wypaliły. Teraz przychodzi czas na Aldiki, które trzeba jakoś zagospodarować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazję pracować - i naprawdę współczuję pracownikom Stokrotki jeśli trafią do Maximy... Spodziewajcie się od Litwinów tekstów w rodzaju: "Wigilia? Wszyscy pracują do 14? To wy będziecie pracować do 17, bo przez 3 godziny na pewno zagubieni klienci wybiorą nasze sklepy, żeby zrobić ostatnie zakupy przed świętami i zarobimy miliony monet, których i tak nie zobaczycie". Także powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam kilka wpadek z nieświeżym jedzeniem i późniejsze reakcje kierownictwa tych sklepów.Wcale mnie nie dziwi, że tak skończyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pracownicą Aldika zarabiam 1520 na rękę na święta dostajemy 200 zł i to po okazaniu 2 paragonów na tą kwotę nowy pracownik przez 2 lata nic nie dostaje w wigilię pracujemy zawsze godzinę dłużej niż inne sklepy w sylwestra też dyrektorom i prezesowi sklep nigdy się nie podoba zawsze brzydko nigdy żadnej pochwały żeby nie wiem jak się starać zawsze źle to samo zrobią w stokrotkach .Oni szukają zbytu na swoje litewskie produkty spożywcze i chemię duużo gorszą od naszej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a no się tak zastanawiałam co tak dużo ukrów na kasach kaleczących język polski. Dobrze wiedzieć - ominę z daleka. Stokrota - nie dajcie się litwionom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało zatrudniają ludzi w tym aldiku, wiecznie kolejki na kasach i stoiskach wagowych :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maria.dorronsoro05@gmail.com napisał:
Kampania finansowa ma każdego, kto potrzebuje pilnych pieniędzy Jesteśmy prywatnym stowarzyszeniem we współpracy z dużymi bankami świata. Jesteśmy partnerem, który towarzyszy Ci w Twoich projektach. Jesteśmy prywatnym stowarzyszeniem oferującym kredyty dla osób w trudnej sytuacji. Nasz okres spłaty wynosi od 2 lat do 50 lat. nasza stawka oprocentowanie wynosi 3%, nasz kredyt przyznawany jest tym, którzy zarabiają fixe.Vous miesięczny dochód trzeba pożyczki, to są odrzucane przez banki czy rzeczywiście mają kilka wątrób przez fałszywych kredytodawców i zawsze chcesz mieć pożyczka musi spełnić wszelkie potrzeby bez względu na swoją problème.Quelle sytuacja finansowa. Pożyczamy od 1000 € do 8000,0000 €. W razie potrzeby nie wahaj się skontaktować się z nami przez naszą pocztę, aby uzyskać więcej informacji. Oto nasz e-mail, aby uzyskać więcej informacji Email: maria.dorronsoro05@gmail.com Email: maria.dorronsoro05@gmail.com Email: maria.dorronsoro05@gmail.com
  i nie stać was na własną domenę ? tylko gmail.com? haha - jak już ściemnamy to z głową ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w biurze na Krasnickiej zarabia sie 1450zl. Smiech na sali :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda Litwini polakom nie na płacą tylko wyzysk i zbyt dla ich towarów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież litwini uważają Polaków za wrogów. Już Orlen zainwestował na Litwie i stracił kilka miliardów zł. Litwini rozebrali linię kolejową. Jak wykupią Stokrotkę to tylko będą kasę na Litwę wysyłać, a pracownikom zapłacą najniższą krajową. Litwini  jak tylko mogą utrudniają życie Polakom na Litwie a kolejne rządy w Polsce nic z tym nie robią. Często robię zakupy w stokrotce, ale jak Litwini ją wykupią to moja noga tam nie postanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Podobno w biurze na Krasnickiej zarabia sie 1450zl. Smiech na sali :D
 To nie wiele więcej niż na projektowej ... tu pracuje się nie dla pieniędzy a dla dobra firmy ... to dopiero śmiech na sali ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, zostanie mi tylko Społem, udział już tam mam zakupiony,także jestem współwłascicielem:) Do sklepu mam troche dalej, ale będę chodzić, bo czego sie nie robi żeby kupować u Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż mi stokrotki kojarzą się z drożyzną i brakiem świeżości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej nie kupuję już w Aldiku, właśnie po zmianie włąsciciela, ale nie zrobił tego ze względów "patriotycznych", po prostu wystrój i asortyment mi nie pasuje - węższe uliczki miedzy regałami, generalnie ciaśniej itp, oraz to, że tak długo był zamknięty spowodował , że zacząłęm chodzić do PSS i tak już zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotki to zdecydowanie towar najgorszego sortu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ALDIKU JUŻ OD DAWNA NIC NIE KUPUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jest ktoś, kto uważa, że troska o Polskę zaczyna się przy codziennych zakupach, i że trzeba to propagować, co kupujemy i u kogo, i ze jest to coś co JUŻ może robić każdy z nas tu i teraz, niech napisze do mnie szybolet@wp.pl zamiast siedzieć bezradnie na internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...