Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotto bije rekord: Szansa na 50 mln złotych, nikt nie trafił "szóstki"

Utworzony przez marek, 25 września 2011 o 11:18
Niech tylko będzie losowanie tak jak to się odbywało jeszcze kilkanaście lat temu: na festynach, zawodach sportowych, czy w domach dziecka. Wtedy to przypadkowe osoby losowały ręcznie z bębna szczęśliwe numery i nie było wówczas kumulacji i obecnego cygaństwa. W obecnej dobie komputeryzacji przed "losowaniem" wiadomo jakie numery nie zostały obstawione, więc maszyna losująca wie jakie ma wybrać. Niech tylko wróci poprzedni sposób losowania, to szóstki zawsze będą i nie będzie kumulacji!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
o dziwo, jak jest niecały 1 mln, to wygrywa 1 osoba, a jak już jest powyżej 20 to wygrywa tych osób 6-8... zobaczymy czy i tym razem tak się złozy dziwnym trafem, że wygra tyle osób, że wyjdzie nie całe 6 mln na głowę... tylko czy te osoby istnieją?
0
OD dawien dawna wiadomo iż to jeden wielki przekręt... niestety są "góru" i nikt nigdy się im do dupy nie dobierze... tak to już jest... "kochani" Illuminaci...
0
Kiedys nie bylo tylu kumulacji, a teraz co chwila. Tylko czy te kumulacje to wygrywają uczciwi ludzie, czy oby ci troszkę inni?
0
jak jest 1 milion do wygrania to jasner ze mniej osob puszcza lotto, w tym przypadku 50 milionow to wieksza kwota i mysle ze wiecej ludzi bedzie sprobowalo szczescia niz w przypadku miliona, dlatego tez i wygranych mzoe byc wiecej, wydaje mi sie ze to jest logiczne
0
on napisał:
OD dawien dawna wiadomo iż to jeden wielki przekręt... niestety są "góru" i nikt nigdy się im do dupy nie dobierze... tak to już jest... "kochani" Illuminaci... [/quote] Udowodnij. Gdzie w twoim poście poza snuciem domysłów i kolejnych teorii spiskowych są jakieś konkrety, fakty, dowody, argumenty? Nie ma. Nie chcesz, nie graj i siedź cicho. [quote name='gfggf' timestamp='1316953759' post='540141'] jak jest 1 milion do wygrania to jasner ze mniej osob puszcza lotto, w tym przypadku 50 milionow to wieksza kwota i mysle ze wiecej ludzi bedzie sprobowalo szczescia niz w przypadku miliona, dlatego tez i wygranych mzoe byc wiecej, wydaje mi sie ze to jest logiczne
widać nie dla wszystkich.
0
Kolejny raz dołożyłem się komuś do wygranej, ale nie dziwne skoro szanse to 1 do 13 milionów. Jedni grają całe życie i nic, a drudzy raz kupią los i bach! Ojj nie byłbym lokalnym patriotą i szybko wyjechałbym z Lublina z taką kasą.
0
Specjalnie wysłałem kupon w moj. mazowieckim, bo tam najwięcej było 6 i nic... Obrażam się na Totalizator Sportowym i chwilowo nie gram, według mnie te 50mln było częściowo ustawione.
0
wygrane zdrapki są pokazywane na stronie lotto chciałabym ujrzec chociaż jeden kupon lotto wygranej milionowej??????????
0
Gra w Lotto grupowo. 10 kuponów 12 liczbowych to 10.000 kombinacji. Zapraszamy do
Ostatnio edytowany 27 września 2011 o 20:40
0
50 milionów piechotą nie chodzi. Wejdę wieczorem na serwis lotto i sprawdzę, czy mi się poszczęściło.
0
Mogłabym w końcu mieć te sześć cyfr ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: