Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów > Wniosek o aresztowanie dyrektora

Utworzony przez (Anonimowy), 27 września 2007 r. o 15:40
to moj dyrektor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeszcze ktoś coś nowego wymyśli, żeby zniszczyć człowieka, modne są odszkodowania, to może da się wyłudzić jakieś odszkodowanie. Molestowanie jest teraz w modzie, a co tam sumienie i jego rodzina, dziś za pieniądze zrobią wszystko. Co od stycznia 2006r do tej pory zrobiła rodzina tej gówniary, może tej rodzinie należy się przyjrzeć?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze dostanie maksymalną kare czyli 12lat toi tak zamało jak dla takiego pedała. Fajne jak by mu sie trafił taki awokado jak w Prison Break.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOKŁADNIE!!! Znam Marka, niepowiem ze bardzo dobrze ale znam. On tego nie zrobił, jestem pewna na 100%. A jezeli chodzi o rodzine tej panny to rzeczywiscie bardziej jej potrzebna jest obserwacja. Rodzice maja odebrane prawa rodzicielskie, dziewczyna nalezy raczej do tych gorszych, olewała szkołę, MArek jej nie przepuscil do nastepnej klasy... I prosze po 21 miesiacach dziewczyna wpadla na pomysl by sie zemscic... Wymyslila sobie bajeczke I udalo jej sie przekonac wszytskich dookola. Nie wiadomo czy uda sie markowi z tego wybronic. W tym momencie stracil juz wszytsko... rodzine, prace - szkoda slow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gufi mnie rok uczył i według mnie mógł cos takiego zrobic bo stawiał ocny takze od ubioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...