Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubartów > Wniosek o aresztowanie dyrektora

Utworzony przez (Anonimowy), 27 września 2007 o 15:40
to moj dyrektor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może jeszcze ktoś coś nowego wymyśli, żeby zniszczyć człowieka, modne są odszkodowania, to może da się wyłudzić jakieś odszkodowanie. Molestowanie jest teraz w modzie, a co tam sumienie i jego rodzina, dziś za pieniądze zrobią wszystko. Co od stycznia 2006r do tej pory zrobiła rodzina tej gówniary, może tej rodzinie należy się przyjrzeć?????
0
mam nadzieje ze dostanie maksymalną kare czyli 12lat toi tak zamało jak dla takiego pedała. Fajne jak by mu sie trafił taki awokado jak w Prison Break.
0
DOKŁADNIE!!! Znam Marka, niepowiem ze bardzo dobrze ale znam. On tego nie zrobił, jestem pewna na 100%. A jezeli chodzi o rodzine tej panny to rzeczywiscie bardziej jej potrzebna jest obserwacja. Rodzice maja odebrane prawa rodzicielskie, dziewczyna nalezy raczej do tych gorszych, olewała szkołę, MArek jej nie przepuscil do nastepnej klasy... I prosze po 21 miesiacach dziewczyna wpadla na pomysl by sie zemscic... Wymyslila sobie bajeczke I udalo jej sie przekonac wszytskich dookola. Nie wiadomo czy uda sie markowi z tego wybronic. W tym momencie stracil juz wszytsko... rodzine, prace - szkoda slow....
0
gufi mnie rok uczył i według mnie mógł cos takiego zrobic bo stawiał ocny takze od ubioru
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: