Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tułajew troszczy się o Swidnik, bo tak kazał mu Soboń. Papuga gada czego go nauczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Ale ostatanio KUl słynie z dziwnych posunięć. Szkoda że nie zaprosili islamistów, wszak niedługo Lubelszczyzna będzie ich domem i ci też pewnie chcieliby coś tu przeforsować. A tak a' propos. Coraz mi trudnijej znalźć jaką linię przewodnią wyznaczającą kierunek etyczny KUL. Zapraszani wykładowcy, uczesnicy debat… Róznorodność dla rozowju, czy miałkość dla upadku? No właśnie, strona etyczna to awers, czy rewers? Ja, jako obserwator, się w tym już pogubiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Tułajew zrozumiał jakieś pytanie? bida intelektualna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie Tułajew konkretnie odpowiadał na pytania. Zaimponował mi, że odpowiadał na stojąco. Szacun :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew niestety nie odpowiadał na pytania. najlepiej merytorycznie tzn starali się odpowiadać na pytania wypadali Łopata i Czerniak. Pani od Petru delikatna ale jakoś bez harazmy, człowieka od Korwina pokazał, że Korwin jest tylko jeden a reszta to poziom dużo niższy. PO,KUKIZ,RAZEM coś tam mówili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tia tia PIS przyjdzie i Polskę usprawni. Ludize, czy wy jesteście ślepi? Co taki Tułajew niby zrobił dla regionu do tej pory ???NIC NIC NIC , jak i cała reszta tych zacnych Pań i Panów kandydatek. Jedyny człowiek , co ma całą listę zrealizowanych inwestycji to Włodzimierz Karpiński. Popiera go też Zuk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debaty debatami... Tylko Kapiński jest poważnym i wiarygodnym kandydatem. Reszta się pcha na stołki i mówi hasła wyborcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikoty, Petru i inne dziwne ugrupowania , które zmieniają poglądy jak się da, nie mają szans z takim kandydatem jak Karpiński. Ludzie rozliczają polityków za to co zrobili , a nie za hasła co zrobią. A w naszym regionie dokonania i inwestycje Karpińskiego widać na każdym kroku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie Tułajew konkretnie odpowiadał na pytania. Zaimponował mi, że odpowiadał na stojąco. Szacun :)
 
Jedynie Tułajew konkretnie odpowiadał na pytania. Zaimponował mi, że odpowiadał na stojąco. Szacun :)
kolejny upośledzony intelektualnie... na jakie pytania odpowiadał, bo chyba k... nie na zadane. On opowiadał czego sie nauczył, a nie odpowiadał na pytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało czasu 1 minuta na odpowiedz to za krótko, zeby cos wiecej powiedziec. dlatego bylo szybko i chaotycznie. No i ludzi moglo byc wiećej... Moim zdaniem zwyciezcy ta debata nie miała...   Czerniak bardzo glosno mowil,dobrze sie go sluchalo razem z Lopata najbardziej wyluzowani. Lopata sensownie ale chaotycznie, fajnie ukladal rece w dziobek Tułajew wyróżniał się tym że mówił na stojąco ale to za mało...poza tym pytanie o sądownictwo a facet mówi o szpitalach. Gasior-Marek wiadomo broniła "wspaniałych" dokonań rządu, szkoda że na koniec nikomu nie dała kwiatów Druga Pani z nowoczesnej własciwie nie wiem po tej debacie jakie są jej poglądy poza tym, że jej syn wyjezdzal na wymainę studencką. Pan z partii Razem przyszedł w zielonej bluzie i przekonywał że bez ubezpieczenia tez trzeba leczyc i zamiast wojska trzeba pomagać ludziom... Godlewski przyprowadził kilka dziewczyn w swoich koszulkach(oczywiście były oplacone) bo same o tym mowily... mowil w miare do rzeczy ale za wolno... Pan od Korwina poza tym ze by zwolnil urzednikow niestety nic więcej, ogólnie slabo mu poszlo a szkoda.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikoty, Petru i inne dziwne ugrupowania , które zmieniają poglądy jak się da, nie mają szans z takim kandydatem jak Karpiński. Ludzie rozliczają polityków za to co zrobili , a nie za hasła co zrobią. A w naszym regionie dokonania i inwestycje Karpińskiego widać na każdym kroku!
Karpinski? Facet nazatrudnial swoich znajmoych w spolkach skarbu panstwa, 5 dzieci, zapytaj go gdzie im robote pozalatwial. i przeniosl siedzibe azotow do Tarnowa. i ty chcesz oddac glos na kogos takiego? co ty z rodziny od niego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerniak najlepiej, a wracając do odpowiedzi Tułajewa, to obraza dla intelektu oglądających: np. w pytaniu o ustrój-ten o zdrowiu i inne bzdety nie na temat i tak non stop. Poza tym to stanie-takie na siłę oddanie pokłonu widzom.   PS dałem radę obejrzeć do połowy, ale generalnie biora przykład z debat sprzed kilku dni-poziom polskiej polityki jest żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem całą debatę. Nawet byłem jej skromnym gościem. Poziom merytoryczny kandydatów żenujący. Nie wspomnę tu już o braku konkretnych odpowiedzi na stawiane pytania. Mój głos przed debatą poszedł by do Tułajewa. Tak! Przed debatą! Strasznie słabo na niej wypadł a na dodatek to nieustające wstawanie z miejsca, gdzie widać przecież, że organizatorzy przewidzieli coś do siedzenia. Ja rozumiem tu, że kultura, że szacunek. Ale na Boga! Sami konkurenci to trochę wyśmiali. No ale cóż. Trzeba w dupe wejść, żeby trochę głosów było. Trochę pośmierdzi ale kasa spłynie. Mój głos wędruje do Pana Łopaty. Stary wyjadacz, ale ma wizję i wiedzę, której niektórym brakowało. Szkoda. Panie Tułajew. Niech Pan skończy z tymi kreacjami. Ludzie nie są takimi idiotami za jakich ich Pan ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszly nowe taśmy. Rozmowa Kuczyka o przejęciu Ciecha...spoko Wlodek nie speka. Ludzie kogo wy chcecie wybrac??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zapoznać się z wypowiedziami kandydatów na Senatora. Też maja propozycje dla studentów w Lublinie. w szczególności fajną propozycje ma prof. Stanisławek http://lublin.tvp.pl/22266557/20-pazdziernika-2015
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że do debaty nie zaproszono dr Pawła Janulewicza (13-tka z Kukiz'15) z racji zawodu zna bardzo dobrze problemy młodych i wie jak je rozwiązać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/503597,afera-tasmowa-tv-republika-ujawnia-nowe-nagrania-kulczyk-sikorski-i-firma-ciech.html Cala prawda o panu Karpińskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanislawek? Ten co jest z byla zona palikota? Przeciez Cugowski go zje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tej debacie. Także, moje krótkie przemyślenia z uczestnictwa na żywo:     - p. Tułajew - wypowiedzi nie na temat, brak konkretnych odpowiedzi, wyuczone formułki być może przysłane z centrali;  - p. Gąsior-Marek - obrona "dobrego wizerunku" PO, na siłę szukanie czegoś pozytywnego w czasie 8-letnich rządów;  - p. Furmaniak - debiutant wystąpień politycznych, merytoryczne odpowiedzi, wizerunek zwykłego młodego Lublinianina;  - p. Kozieł - zdecydowane i konkretne odpowiedzi;  - p. Łopata - obyty w podobnych wystąpieniach, ale mało konkretów;  - p. Czerniak - bardzo głośno mówił, całkiem konkretnie; - p. Godlewski - podszedł do debaty filozoficznie, a tu trzeba mieć refleks i szybkość wypowiadania się;  - p. Miszczuk - trochę zbaczała z tematu, ale w większości odpowiedzi na temat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spodziewałem się ale koleś z Kukiza nawet pocisnął chociaż uważałem, że będzie najgorszy. Gąsior-Marek szukała odpowiedzi w notatkach POwców a Tułajew to każdy widzi co i jak sie działo. Kukiełka PiSowa występująca w TV podczas kampanii Endriego Dudy jako Młodzieżówka. Masakra jakaś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...