Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Królowa Mleka

Utworzony przez znachor, 13 listopada 2013 r. o 14:58 Powrót do artykułu
hahahahahaha no teraz to już przegieliście :D "Królowa Mleka"... 10/10 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochałbym :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie super. Nareszcie Lubelskie górą. A jak komuś nie pasuje to niech pokaże swoje zdjęcia a nie komentuje fotki z łapanki. Najlepiej nieck każdy z Was podejmie sie jakiejś inicjatywy a nie tylko pisze hasłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak konkurentki i ich znajomi reaguja na przegraną :-) Pokażcie swoję zdjęcia najlepiej te z łapanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super fotka. Życzę dużej wytrwałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ludzie są zawistni ale zawsze tak było i będzie najlepiej to nic nie robić i siedzieć cicho na 4 literkach i krytykować innych bo to najlepiej i najłatwiej wychodzi tym co nic nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzenia KM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękny uśmiech :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiednia Kobieta na odpowiednim miejscu! Urok osobisty połączony z wdziękiem i nieskazitelną urodą. Królowa naszego polskiego mleka to urocza i mądra Kobieta. Miałem szczęście ją poznać osobiście. Gratulacje :-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna osoba a przede wszystkim ciekawa incjatywa ze strony organizatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna osoba a przede wszystkim ciekawa incjatywa ze strony organizatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko z zębami ma cos nie halo... Malo mleka piła:-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga pokaż swoje :) Z przodu i tyłu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pani Kasiu :) I ten uśmiech jest najładniejszy :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...