Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Emerytur: Wysokość emerytury dyrektora banku i nauczycielki

Utworzony przez bartek, 7 listopada 2010 o 17:11
jestem w szoku czytając taki artykuły nie chce mi sie zaczynać nowego dnia wole nie mieć nic niż bym miał dostawac po tyle latach pracy 900 zł to czysty wyzysk średnia emerytura w polsce =4000 zł za takie warunki pracy za tak niskie wynagrodzenia KPINA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A my jakie będziemy mieli emerytury?? Jak ktoś zarabia 1500 brutto to dostanie po 40 latach 650 brutto emerytury O ile dożyje wieku emerytalnego...Takie sa realia.
0
A ja muszę chodzić do pracy za 1200 zł i za to jeszcze kupić bilet za 150 zł, jak tu w Polsce czegoś się dorobić, chyba garba.
0
A ja jestem sędzią i ma 10.000 zł.
0
a mnie ciekawiąemeryturyw kościele: ile dostaje bp. Bolesław Pylak z pozostałymi emerytami duchownymi; ile dostaje prymas Józef Glemp z pozostałą świtą kościelną...
0
xxx napisał:
A ja muszę chodzić do pracy za 1200 zł i za to jeszcze kupić bilet za 150 zł, jak tu w Polsce czegoś się dorobić, chyba garba.
Chopie, nie narzekaj. Masz za to pomnik Chrystusa króla, największy na świecie, powinieneś być dumny a zarobione pieniądze przynajmniej w połowie przeznaczać na jego konserwację.
0
ja napisał:
a mnie ciekawiąemeryturyw kościele: ile dostaje bp. Bolesław Pylak z pozostałymi emerytami duchownymi; ile dostaje prymas Józef Glemp z pozostałą świtą kościelną...
Więcej od każdego z nas
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: