Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac - gdzie zarabia się powyżej 3 tysięcy złotych

Utworzony przez ~gość~, 29 września 2009 r. o 07:42
A kim jest ten policjant z powiatówki z dodatkiem służbowym i tak wysokich poborach netto. Chyba ten z Puław co na niby odejście dostał podwyżkę dodatku a został bo taki dinozaur lat 80 z przeszłością może dać przykład młodym policjantom z poborami mniejszymi od jego dodatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAROBKI W LUBELSKIM,NAJBIEDNIEJSZY REGION POLSKI I UE,MOWA O LUDZIACH Z CO NAJMNIEJ ŚREDNIM WYKSZTAŁCENIEM,CHOĆ TE PRZEDSTAWIONE W ART. TO W 90 % MA ALBO MUSI MIEĆ WYŻSZE, JAKIE SĄ 1500 ZŁ 80% LUDZI :TO JEST 400 EURO, 10 %- 2000-3000 ZŁ, TO JEST 600 EURO, I 5 % - 4000 ZŁ> TO JEST- 1000 EURO..NAJNIŻSZA PENSJA W TZW. STAREJ UNII EUROPEJSKIEJ:1000-1500 EURO!!WNIOSEK: LUBELAKI I 80% POLAKÓW TO BIALI MURZYNI, PRACUJĄCY ZA GŁODOWE STAWKI!!...CO CIEKAWE CI LUDZIE JESZCZE ZA TO UTRZYMUJĄ RODZINY!!NIE DZIWMY SIĘ WIĘC,ŻE TRAKTOWANI JESTEŚMY JAKO TANIA SIŁĄ ROBOCZA PRZEZ NASZYCH P...POLITYKÓW I ZACHODNIE FIRMY!!WSTYD I HAŃBA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prywatne firmy górą, a zarobki dyrektorów czy kierowników w budżetówce to 2x tyle co zarabia szary pracownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten policjant powiatowy rozbawił mnie do łez. chyba ktoś podpuchę robi zwyczajnie bo takich pieniędzy ja na oczy nie widziałam.....buahaha. A później ludzie myślą, że w policji zarabia się kokosy, szkoda tylko, że nie dotyczy to zwykłych policjantów odwalających całą robotę, tylko tych z góy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Inga_00~ napisał:
ten policjant powiatowy rozbawił mnie do łez. chyba ktoś podpuchę robi zwyczajnie bo takich pieniędzy ja na oczy nie widziałam.....buahaha. A później ludzie myślą, że w policji zarabia się kokosy, szkoda tylko, że nie dotyczy to zwykłych policjantów odwalających całą robotę, tylko tych z góy.
Inga - masz racje że ta kwota nie dotyczy zwykłych szeregowych policjantów.Ale jak cie tak to rozbawiło a jesteś z firmy to spytaj znajomych z Puław czy to jest nie możliwe./być może nie chodzi tu o niego ale kwota jest zbliżona /Niestety jest możliwe w tej firmie i można utworzyć stołek dla osoby która jak się deklaruje na odejście i dostaje na do widzenia tak wysoki dodatek to już powinno jej nie być.Ale osoba z prawie 30 letnim stażem , po usniwersytetach Mark..-Leni.. widać dobrze się trzyma.-buahaha-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 000 zl to niezla sumka, ale pracujac 16h na dobe to chyba nie ma sie kiedy z tego pocieszyc... i jeszcze ta ciagla swiadomosc ze jest sie pod komorka i kazdy moze zadzwonic... a gdzie prywatne zycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjant z taką pensją w Komendzie Powiatowej to musi być z-ca komendanta powiatowego, szeregowi policjanci mają bardzo dużo mniej, wszystko zależy jaki "stołek się zajmuje''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tyle zarabia wojsko ,żeby nie było nie domówień i kombinacji jak z policjantami. Grupa uposażenia Miesięcznie w złotych(brutto) 20 generał 14 900,00 19 B gen.broni 12 600,00 19 A gen.broni 12 000,00 19 gen.broni 11 500,00 18 B gen.dyw. 10 750,00 18 A gen.dyw. 010 200,00 18 gen.dyw. 9 800,00 17 B gen. .bryg 9 150,00 17 A gen.. bryg 8 750,00 17 gen. .bryg 8 400,00 16 C płk 7 850,00 16 B płk 7 300,00 16 A płk 6 800,00 16 płk 6 350,00 15 C ppłk 5 800,00 15 B ppłk 5 450,00 15 A ppłk 5 250,00 15 ppłk 5 100,00 14 C mjr 4 850,00 14 B mjr 4 700,00 14 A mjr 4 600,00 14 mjr 4 520,00 13 B kpt. 4 200,00 13 A kpt. 4 100,00 13 kpt. 4 030,00 12 A por. 3 910,00 12 por. 3 850,00 11 ppor. 3 800,00 10 st.chor.sztab. 3 600,00 9 st.chor. 3 480,00 8 chor. 3 360,00 7 mł.chor. 3 260,00 6 st.sierż 3 170,00 5 sierż. 3 100,00 4 plut. 3 040,00 3 st.kpr. 2 990,00 2 kpr. 2 940,00 1 st.szer. 2 550,00 0 szer. 2 500,00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzę Lombard w centrum Lublina, zatrudniam dwóch pracowników którym płacę 1750zł na rękę, Na ,,czysto,, w zależności od miesiąca mam około 15 tys. Nie mam matury, nic nie robię a $$$ lecą same. Pozdrawiam, wszystkich inteligentów po studiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniędzy dużo a w głowie mało, cóż jak brzmi stara maksyma: głupi ma zawsze szczęście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile zarabia prostytutka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spawacz TIG w Firmie SULZER 1400 netto na rękę po 3 latach pracy , na początku 1650 brutto , ja się pytam co to za zarobki ? na puszkach można zarobić więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PGE Dystrybucja L...... centrala, staż 15 lat, stanowisko specjalista, wyk. wyzsze 7000 netto Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spotkałem się nigdzie z wysokością zarobków naszych gwiazd piłkarskich z Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
A ile zarabia prostytutka?
Trudno powiedzieć ale za jednego loda ma ponad 30 Big Milków Algidy to chyba nie jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze za kare Kapitalizm,kiedyś dawali mieszkania i w pracy i w spółdzielniach,i prace i można było zmienić na lepiej płatną,dziś wyrzyca się jak psy na bruk bo nie ma pracy albo się straciło nie ze swojej winy i won pod most jak nie masz na czynsz.I gówno wiecie jak było a opowiadają bzdury,jeżdziło się na wczasy 2 razy w roku starczyło na wychowanie po 3 troje dzieci,ludzie się szanowali pomagali sobie,a dziś DEMOKRACJA.Idzie dziecko na Dyskoteke potańczyć i odbierasz Trupa w szpitalu,taki dobrobyt i strach iść ulicą bo nie wiesz czy dojdziesz do domu cały zdrowy nie okradziony.A oni się bawią a kto to wszyscy wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nAJBOGATSZY JEST URZĄD PANSTWOWY TAM TOCHYBA DUZO ZARABIAJĄ BO NAWET ICH STAC NA ODKURZACZ DO WOCH WYCIERACZEK A GDY PRZYJDZIE ABY PRACOWNIKA ZATRUDNIC TO WYSLE TAKIEGO BEZROBOTNEGO PO ZASWIADCZENIE O NIEKARALNOSCO CO KOSZTUJE 55 ZL CO TO DLA NIEGO ALE DLA BEZROBOTNEGO TO DUZO ZAMIAST SAM FAXEM I ZAPLatą przez taką firme pck zatrudnia dodziwie opiekunki za nawet 50 zl mc i jeszcze ich stac na oplacenie skladek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A kim jest ten policjant z powiatówki z dodatkiem służbowym i tak wysokich poborach netto. Chyba ten z Puław co na niby odejście dostał podwyżkę dodatku a został bo taki dinozaur lat 80 z przeszłością może dać przykład młodym policjantom z poborami mniejszymi od jego dodatku.
A po co to owijać w bawełnę i tak wszyscy policjanci z Puław wiedza że to Pan Leszek, zwany tez ,,KOLEGO, KOLEGO", tylko on moze brać taką duza kasę za dokuczanie policjantom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrakło mi tu zarobków dziennikarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a urzędnik w urzedzie miasta zarabia 4000zł dyrektorzy dwa razy tyle i nic nie robią nic konstruktywnego siedza i trąbia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...