Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Ile naprawdę zarabiamy

Utworzony przez Tesco, 5 września 2010 r. o 14:44
500 - 600 zł miesięcznie netto. Praca po osiem godzin bez możliwości przerwy. Przerwy są tylko na papierku, żeby kontrola się nie przyczepiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orlen praca po 12 godzin niedziele wszystkie święta nocki dostajemy 1060 zł dodatkowo do tego jakieś 50zł miesięcznie na braki nie płacą za nocne nie dają na buty na stanowisku kasjera trzeba zamiatać odśnieżać i sprzątać plac oraz tankować wymyśla sie różne programy które mają zapewnić czystość na stacji np świeża wiosna itd. nie dając na ten cel ani złotówki tzn prowadzący może dostają pracownicy natomiast nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca po 8-10 godzin dziennie, niezależnie od wymiaru etatu czy jest to 1/2 czy 3/4. Z przerwami, które na zarządzenie góry są wstrzymywane, kasa wypłacana na czas zależnie od agencji outsourcingowej, umowa o pracę tymczasową na czas określony - 1 miesiąc i tak co miesiąc, teraz ponoć weszły umowy na 1,5 roku max. Zarobki 900 - 1100 zł grubo poniżej średniej krajowej, poziom zmęczenia po pracy 10/10. Umowa tak skonstruowana, żeby nadgodzin nie wypłacać w takim wymiarze jak w kodeksie pracy. Wymogi pracodawcy na papierze czyli PTK Centertel - nieadekwatne do zarobków, KAŻDY KTO MOŻE z stamtąd ucieka czym prędzej. Brak możliwości rozwoju czy awansu, można zapier***ać do zarżnięcia się a premie i podwyżki dostaje tylko kadra etatowa i kierownictwo. Teraz śmiech na sali - ludzie z etatu są przenoszeni na outsourcing. Zero socjalu, zero udogodnień, nie patrzą czy ma ktoś rodzinę i dzieci, siedzisz na słuchawce w święta, Sylwestra, Nowy rok, w święta państwowe, w dni wolne od pracy jesteś zapraszany na "dodatkowy dyżur". Bogu dzięki już tam nie pracuję. Dziwię się, że ludzie nie składają zbiorowych pozwów do sądu pracy. W biurze pracownicy ironizują między sobą hasłem "Arbeit macht frei". Korporacja skierowana na wyzysk pracowników. Wiele pracujących tam osób ma wyższe wykształcenie, a traktowani są jak murzyni na plantacjach bawełny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anglia - 1900 funtów "na rękę". Malowanie i lakierowanie drzwi i okien. Wyjechałem 5 lat temu po skończeniu szkoły zawodowej. Pracowałem w polsce 3 miesiące bo tyle wytrzymałem bo nie dało się za 1200 zł przeżyć, wysyłam czasami pocztówki z pozdrowieniami z zagranicy gdzie byłem na wakacjach byłemu pracodawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco napisał:
500 - 600 zł miesięcznie netto. Praca po osiem godzin bez możliwości przerwy. Przerwy są tylko na papierku, żeby kontrola się nie przyczepiła.
a wcale nieprawda, taka płaca na pełny etat to była w tesco jakieś 5 lat temu,obecnie nie jest dobrze również ale zarobki na pełny etat wahają się w granicach 1000 zł netto.przerwy są,bzdura ,że tylko na papierku.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie mój wpis, czyżby wstyd było go pokazać, ale taka niestety jest prawda - budżetówka 31 lat pracy - 1500 zł netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kucharz- 1408zł podstawowej netto + nadgodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elena napisał:
a wcale nieprawda, taka płaca na pełny etat to była w tesco jakieś 5 lat temu,obecnie nie jest dobrze również ale zarobki na pełny etat wahają się w granicach 1000 zł netto.przerwy są,bzdura ,że tylko na papierku.....
A kto powiedział, że na pełny etat. Przerwy są, jak pozwoli łaskawie kierownictwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawca w sklepie komputerowym 1900 netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orlen najgorsza plaga jaka może być!! ludzie wpisywać sie jak jest na innych stacjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik fizyczny w IMPEL Cleaning przy DSK praca na umowe zlecenie 1300 brutto .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...