Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Ile zarabia górnik w Bogdance, ile kasjer w Lidlu

Utworzony przez zola, 13 września 2010 r. o 12:23
Po co jest ta lista płac? Żeby ludzie jeszcze bardziej sobie zazdrościli? Chcecie celowo skłócić społeczeństwo! Wiadomo, że wszyscy w Polsce, zwłaszcza w Lublinie zarabiamy śmiesznie mało. Ja się ludziom naprawdę nie dziwię, że się wkurzają na zarobki. Zastanawiam się tylko jak w ogóle jeszcze dajemy radę. Wszyscy jesteśmy rozżaleni. Niech górnik zarabia nawet 10 tys. na rękę, wcale mu nie zazdroszczę,ale ja też chciałabym godnie żyć. Mogę dostać 5 tys. i będę szczęśliwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram żydzi z PO chcą nas skłócić i jeszcze więcej nakraść. bogdanka wkładała do budżetu 80 mln to tyle co wartość obwodnicy kraśnika a jak sprzedali, do jest d*** nic. zysków zero i taka polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak i po 65 latach do bozi bo nie znam górnika który dożył po 35 latach dołu więcej, a wszyscy hipokryci mówią że zdrowie jest najważniejsze, ilu synów górników idzie na kopalnie - niewiele, chyba że wybitnie są tępi i nie nadają sie do innej roboty. z mojego ośiedla nas 5 robi karire gdzie inndziej (kucharz, architekt, handlowiec, informatyk,) tyle odemnie
Ze zdrowiem się zgodzę; godne życie kosztem zdrowia.Jednak z drugą częścią już nie: "Z ojca na syna górnicza rodzina".Przykładów znam mnóstwo,choć przyznam,że ci bardziej ambitni chcą kopalni uniknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Prawda jest taka, ze jak jestes zyciowa niemota to i wyzsze wyksztalcenie Ci nie pomoze. A jak jestes zaradny, to i w miare dobrze mozna zyc po zawodowce. Co do pierwszej wypowiedzi... Bez komentarza po prostu. Praca "kreta" jest praca zajebiscie ciezka, to praca wysokiego ryzyka. "Kretowi" te pieniadze i wczesniejsza emerytura sie po prostu nalezy i koniec.
Witam.Czy praca budowlańca jest lżejsza i mniej ryzykowna?Dżwiganie materiałow budowlanych na piętra,wdychanie różnych pyłów i smrodów (wełny mineralnej),praca na wysokościach i często po godzinach(bo terminy idiotycznie krótkie)za 1400-1800 zł.Jeszcze chcą wydłużyć wiek emerytalny,Staż pracy do 50lat.Dziadek z laską na rusztowaniu."smiszno i skuczno".Aha jeszcze porównanie emerek:3500-górnik po 25 latach ,1600 budowlaniec po 45 latach.Pracy.Szczczęść Boże....sprawiedliwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownik gospodarczy w szkole ponadgimnazjalnej ( 1000 ) uczniów z 20 letnim stażem pracy 1500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli górnik zarabia 3500 to i tak za mało, za wysiłek jaki wkłada w pracę od dzwona do dzwona, warunki temperaturowe i wilgotność, za ryzyko jakie ponosi zjeżdżając 1000m pod ziemię powinien dostać 2x więcej. Bo tyle wart jest węgiel, ale górnik nic z tego niema, bo całą śmietankę spijają krawaciarze w Warszawie którzy tym "zarządzają" spytajcie ile oni zarabiają siędząc za biurkiemi popijaja kawkę... 15tyś... 20tyś...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zola napisał:
no i kolejny dowód na to że ludzie po studiach zarabiaja psie grosze a taki "ryl dołowy" po zawodówce dostaje godne pieniądze i emeryture w wieku 40 lat ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3500 to średnia policzona razem z dyrektorem zakladu górniczego i całą reszta niepotrzebnych urzędasów. Bo ja tyle nie zarabiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo ze jestem spod warszawy,to chyba w kopalni bede sie staral o prace,wiem co i jak wyglada,ciezkiej pracy sie nie boje,a zalezy mi na pracy bo w lbn mam dziewczyne z ktora chcialbym zamieszkac,moze wkoncu bym sie ustatkowal jak czlowiek,dla mnie 3,5 tys to gora kasy,do tej pory max 2 tys mialem.pozdrawiam górnikow:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtku, jak nie jestes po uczelni gorniczej, albo nie masz znajomosci, to zycze powodzenia we wbiciu sie do bogdanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla wszystkich górników. Bezapelacyjnie. I dla tych ze spółek i tych z Bogdanki. Ja podziwiam ich determinacje i odwagę. podziwiam wszystkich Górników. Jak dla mnie mogą być po zawodówce i zarabiać 8tys. nie zazdroszczę a podziwiam. Ci którzy uważają że to duże pieniadze za siedzenie pod ziemią narażanie swojego życia i bycie odpowiedzialnym za życie kolegów są poprostu zazdrośni pieniędzy sa zwykłymi materialistami którzy może i sa po studiach ale niemają pojęcia o ciężkiej pracy i ryzyku zawodowym. Szacunek dla Was Górnicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma żadnego znaczenia, ważne że każdy ma średnio ok. 3600 na miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i kolejny dowód na to że ludzie po studiach zarabiaja psie grosze a taki "ryl dołowy" po zawodówce dostaje godne pieniądze i emeryture w wieku 40 lat ...
 Zjed na dol to sie przekonasz za jaka cene zarabiaja te pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego jemu sie nalezą a np. budowlanocowi pracującemu na wysokosciach juz nie? On ma bezpieczniejsza niby prace?
mistrzu bo budowlańcy pracują w sprywatyzowanych firmach które tną na nich kasę a górnik na bogdance pracuję w państwowej korporacji oczywiście mówię o Lubelskim Węglu a nie o Kobudzie czy innych śmiesznych spółkach w których jest wyzysk człowieka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak można by porównywać zarobki każdego. Ja prowadzę agroturystykę w lubelskim ponieważ to lubię i mieszkam w takich terenach, że zakładów przemysłowych praktycznie nie ma. To dla mnie atut, dla innych może problem. Nie wiem czy różnicowanie płac między górnikiem, a pracownikiem lidla kest sprawiedliwa czy nie ale wiem że każdy kiedyś wybierał drogę zawodową. Pomijając układy, układziki i to że o jakąkolwiek pracę ciężko.
Ostatnio edytowany 20 kwietnia 2015 r. o 08:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...