Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Ile zarabia kierowca, a ile sekretarka?

Utworzony przez lubliniak, 29 sierpnia 2012 r. o 10:35
magazynier prywatna firma staż 4 lata 40 godzin tygodniowo od 1800 do 2200 na miesiąc plus bony na święta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownica dziekantu UMCS 1200 na rękę, 15 lat pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inżynier budowy, 8 miesięcy w pracy, 2700zł netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem inzynierem,zarobki 1500 zl netto-powiat bialski,4 lata doswiadczenia,dodatkowo studia podyplomowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podawane przez was kwoty netto tzw "na rękę" nie zawsze są prawdziwe, bo np można mieć jakieś dodatkowe potrącenia i wtedy netto idzie oczywiście w dół. Podajcie kwotę brutto lub najlepiej kwotę dochodu rocznego (wg ostatniego PIT). Uwzględnia się wtedy wszystkie dochody, łącznie z 13tką i premiami. Moje dochody roczne za 2011r to 47000zł, a jestem nauczycielem wf w szkole podstawowej powiatu kraśnickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie CIOTY kwękolić.POdziękujcie RYŻEMU albo na zmywak do żyda lub na wyspy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej głosujcie plepsy na Tuska, coraz lepiej w naszej Polsce......... Praca w PUP w Kraśniku 1300 netto, ale żeby nie czuć sie najgorzej wspomnę,że w Kraśniku ponoć mądrzy wolą na staż przyjać nawet do pracy biurowej !!!!!! po marnym liceum niż po studiach....... BO JAK TO KTOŚ RYŻY POWIEDZIAŁ LEPIEJ SIĘ RZĄDZI GŁUPIM NARODEM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blondynka na rozmowie o prace jako sekretarka. Komisja - ile chce pani zarabiac? Blondynka - 10 tys. Komisja - Prosze pani, tyle zarabia u nas glowny ksiegowy. Blondynka - to sobie ksiegowego dymajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomorskie, szkoła języków obcych (największa sieć w Polsce), specjalista ds. sprzedaży 1600 zł brutto / 1200 zł netto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik ochrony w PKS - po 30 latach na stanowisku dyspozytora 1200zł. netto wraz zgodzinami nocnymi i dodatkiem stażowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...