Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Ile zarabia księgowa, nauczycielka, terapeuta

Utworzony przez Pracownik naukowo-dydakt., 31 sierpnia 2012 r. o 10:37
Uczelnia Wyższa w Lublinie, pracownik naukowo-dydaktyczny, 1500 zł netto (+ trzynastka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kiepski jesteś i nie przy korycie Towarzystwo na uczelniach zarabia po naście tysięcy złotych i więcej co miesiąc np am a obecnie um lublin, umcs Szanowny adminie unikalny kod bezpieczeństwa jest nieczytelny b często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia Wyższa w Lublinie, pracownik naukowo-techniczny - z 13tkami, świadczeniami socjalnymi na wakacje i święta Bożego Narodzenia wychodzi średnia roczna minimalna krajowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa napisał:
Uczelnia Wyższa w Lublinie, pracownik naukowo-techniczny - z 13tkami, świadczeniami socjalnymi na wakacje i święta Bożego Narodzenia wychodzi średnia roczna minimalna krajowa...
jw. tyle że naukowo-dydaktyczny + nadgodziny(płatne raz w roku za cały rok) + dodatkowe prace na umowy wychodzi ok. 2100 na rękę w przeliczeniu na miesiąc. @mario - "Towarzystwo na uczelniach zarabia po naście tysięcy złotych i więcej co miesiąc" - na uczelniach są sprzątaczki/techniczni/administracyjni/naukowi:asystenci/adiunkci/profesorowie zwyczajni i nadzwyczajni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik fizyczny (wykształcenie po technikum) - praca 0d 8 do 12godzin na dobe - do reki ok 1800, czasami dodatkowe fuhy za ok 200 na miesiąc; a benzyna mnie kosztuje jeszcze ok 200/ miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajecie i płaczecie że tak mało zarabiacie. To ja się pytam: KTO W TAKIM RAZIE KUPUJE TE MIESZKANIA W LUBINIE ZA 5000 PLN/MTER KW????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Kurowa pracujemy z żoną w Anglii osiem lat ,jestem brygadzistą w magazynie towarowym ,a małżonka pracuje w firmie gdzie jest brygadzistką na linii produkcyjnej . Miesięcznie mam na rękę1,450 funtów ( ok 7,500zł) praca na dwie zmiany 8 godzin dziennie plus nadgodziny powyżej 40 godzin tygodniowo , a przed świętami nawet 13,000 zł za miesiąc. pozdro z Bodmin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Podajecie i płaczecie że tak mało zarabiacie. To ja się pytam: KTO W TAKIM RAZIE KUPUJE TE MIESZKANIA W LUBINIE ZA 5000 PLN/MTER KW????
jak kto - banki - coś ty się z choinki urwał? czy zazdrosny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawca w specjalistycznym sklepie w Zamościu - 2800 netto, około 1500 wyjdzie z tzw. "prywatek", premia kwartalna - ok. 6000, i kilka umów zleceń nie powiem za co. Trochę mi ciężko to wszystko obrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mechanik samochodowy. Ok. 55-60 godzin pracy w tygodniu. Na rękę: 3000-3500 plus premie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biblioteka akademicka w Lublinie, 5 lat pracy już od dawna za sobą, 1200 zł z groszami netto. Brak awansu. I wcale nie straszę studentów bibliotekoznawstwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem księgową w prywatnej firmie w Zamościu umowa o pracę netto 3200,00 + umowy zlecenie 4000,00 myślę , że zarabiam nie żle ale zero czasu wolnego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Podajecie i płaczecie że tak mało zarabiacie. To ja się pytam: KTO W TAKIM RAZIE KUPUJE TE MIESZKANIA W LUBINIE ZA 5000 PLN/MTER KW????
np. ojciec synowi albo rodzice córce, albo młode małżeństwo w kredycie na 35 lat o muszą gdzieś przeceż mieszkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSKU jak żyć ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia Wyższa w Lublinie, pracownik naukowo-techniczny - z 13tkami, świadczeniami socjalnymi na wakacje i święta Bożego Narodzenia wychodzi średnia roczna minimalna krajowa...
Jednemu lepiej się powiodło drugiemu inaczej, nie jest wszędzie tak samo ...na tej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...