Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: ile zarabia policyjny detektyw?

Utworzony przez i tak to jest, 2 października 2012 o 12:09
Pracownik turystyki (Informacja i promocja) studia wyższe, b. dobra znajomość dwóch języków obcych: netto 2375 zł. Zastanawiającym jest, jak sie to ma do zarobków zwykłego kierowcy w nikomu nie potrzebnej instytucji państwowej o nazwie Polska Organizacja Turystyczna!!! kierowca prezesa: 4800 /brutto/ jest ich w sumie czterech sekretarka: 7200 /brutto/ a jest ich dziewięć (dwie znają j. angielski) dyrektor apartamentu: od 10 000 /brutto/ jest ich siedmioro /troje z marna ze znajomością j. obcego/ Ale ta stworzona na potrzemy osadzania swoich znajomych instytucja jest przysłowiowym trofeum wyborczym każdej z kolejnych partii. W tej chwili „okupowana” przez PSL Zresztą za czasów PiS było jeszcze gorzej….
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kładca glazury, terrakoty, robie też fahowo poddasza (od 12 lat), działalność gospodarcza, wykształcenia średnie techniczne, na tydzień minimum 1500, do 2000(rzatko)
0
4500 pln brutto - rezydent w firmie motoryzacyjnej , wykształcenie wyższe, 27 lat stażu pracy
0
witek napisał:
4500 pln brutto - rezydent w firmie motoryzacyjnej , wykształcenie wyższe, 27 lat stażu pracy
A, ja mam 6600 pln za nic nie robienie w Norwegii ( bezrobocie ).
0
henio napisał:
A, ja mam 6600 pln za nic nie robienie w Norwegii ( bezrobocie ).
mentalnosc cygana albo araba lub murzyna z zachodu
0
1875 złotych - tyle średnio miesięcznie można zarobić w programie partnerskich darowizn Mega Pensja http://megapensja.pl/?user=-semen-
0
w POT juz nie ma 4 kierowcow jest dwoch z ktorych jeden nowo przyjety ma groszowa pensje ale ma duze pojecie na temat motoryzacji i wszelkie mozliwe kwalifikacje a ten drugi starszy na niczym sie nie zna i ma 4500 brutto pensje ,dostal sie do pracy po znajomosci
0
W ITD kierowca nowo przyjęty ,na okresie próbnym 6800 na rękę,a robota poezja.
0
sekretarka prezesa POT jest jedna & zarabia ok. 4000 brutto nie wiem skąd macie te bzdurne informacje
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: