Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: ile zarabia policyjny detektyw?

Utworzony przez i tak to jest, 2 października 2012 r. o 12:09
Pracownik turystyki (Informacja i promocja) studia wyższe, b. dobra znajomość dwóch języków obcych: netto 2375 zł. Zastanawiającym jest, jak sie to ma do zarobków zwykłego kierowcy w nikomu nie potrzebnej instytucji państwowej o nazwie Polska Organizacja Turystyczna!!! kierowca prezesa: 4800 /brutto/ jest ich w sumie czterech sekretarka: 7200 /brutto/ a jest ich dziewięć (dwie znają j. angielski) dyrektor apartamentu: od 10 000 /brutto/ jest ich siedmioro /troje z marna ze znajomością j. obcego/ Ale ta stworzona na potrzemy osadzania swoich znajomych instytucja jest przysłowiowym trofeum wyborczym każdej z kolejnych partii. W tej chwili „okupowana” przez PSL Zresztą za czasów PiS było jeszcze gorzej….
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kładca glazury, terrakoty, robie też fahowo poddasza (od 12 lat), działalność gospodarcza, wykształcenia średnie techniczne, na tydzień minimum 1500, do 2000(rzatko)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4500 pln brutto - rezydent w firmie motoryzacyjnej , wykształcenie wyższe, 27 lat stażu pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witek napisał:
4500 pln brutto - rezydent w firmie motoryzacyjnej , wykształcenie wyższe, 27 lat stażu pracy
A, ja mam 6600 pln za nic nie robienie w Norwegii ( bezrobocie ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henio napisał:
A, ja mam 6600 pln za nic nie robienie w Norwegii ( bezrobocie ).
mentalnosc cygana albo araba lub murzyna z zachodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1875 złotych - tyle średnio miesięcznie można zarobić w programie partnerskich darowizn Mega Pensja http://megapensja.pl/?user=-semen-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w POT juz nie ma 4 kierowcow jest dwoch z ktorych jeden nowo przyjety ma groszowa pensje ale ma duze pojecie na temat motoryzacji i wszelkie mozliwe kwalifikacje a ten drugi starszy na niczym sie nie zna i ma 4500 brutto pensje ,dostal sie do pracy po znajomosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ITD kierowca nowo przyjęty ,na okresie próbnym 6800 na rękę,a robota poezja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sekretarka prezesa POT jest jedna & zarabia ok. 4000 brutto nie wiem skąd macie te bzdurne informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...