Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Najlepiej i najgorzej płatne zawody

Utworzony przez wołk, 8 października 2010 r. o 08:21
ten socjolog filip z konopi może zacząłby od siebie i pochwalił się materialnym sukcesem szit mam dzieci dojeżdżające do szkół i ze strachem myślę że może zabraknąć na bilet to jest ten sukces polityka prorodzinna i inwestowanie w młode pokolenie schowaj się zajączku-profesorku i nie bredź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe socjalistyczne podejście: Skończyłem studia, znam 2 języki, mam xx lat doświadczenia - więc pieniądze mi się NALEŻĄ. A tymczasem od 20 lat jest zupełnie inaczej: Wykształcenie, wiedza, doswiadczenie - to wszystko się liczy, ale to powinno tylko POMAGAĆ w wypracowaniu odpowiedniego zysku dla Państwa lub firmy prywatnej - a zarobki powinny zależec od wysokości tego zysku. Kto tego nie zrozumie temu pozostaje tylko użalać się nad sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Typowe socjalistyczne podejście: Skończyłem studia, znam 2 języki, mam xx lat doświadczenia - więc pieniądze mi się NALEŻĄ. A tymczasem od 20 lat jest zupełnie inaczej: Wykształcenie, wiedza, doswiadczenie - to wszystko się liczy, ale to powinno tylko POMAGAĆ w wypracowaniu odpowiedniego zysku dla Państwa lub firmy prywatnej - a zarobki powinny zależec od wysokości tego zysku. Kto tego nie zrozumie temu pozostaje tylko użalać się nad sobą.
Powinny zależeć, ale nie zależą, bo wykorzystywana jest zła sytuacja na rynku pracy. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się dziwić skoro zachód nas traktuje gorzej niż murzynów. Ostatnio widziałem ogłoszenie, że koncern międzynarodowy poszukuje na stanowisko głównego księgowego i oferuje wynagrodzenie - 1.317 brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile zarabia np. Ksiądz Kapelan Policji, Ksiądz Kapelan Rządowy? oraz: Prymas Polski; Episkopat; Arcybiskup; Biskup; Proboszcz; Wikary, Ksiądz; Katecheta; Zakonnjica; Organista; Grabarz; Kościelny... bo śród ujawnianych zarobków na ten temat panuje Święty Spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A ile zarabia np. Ksiądz Kapelan Policji, Ksiądz Kapelan Rządowy? oraz: Prymas Polski; Episkopat; Arcybiskup; Biskup; Proboszcz; Wikary, Ksiądz; Katecheta; Zakonnjica; Organista; Grabarz; Kościelny... bo śród ujawnianych zarobków na ten temat panuje Święty Spokój. Szanowny Ciekawski, Sa w naszym kraju informacje scisle tajne, ktorych ze wzgledu nad nadrzedny interes panstwa ujawniac nie nalezy! Jeszcze byscie chcieli wstawiac kasy fiskalne do kosciolow...coz by to bylo. Narod rozbestwil sie ponad miare probujac uderzac w interes spoleczny i panstwowy! Ich Swietobliwosci okradaja spoleczenstwo w imie nie tylko tego tam...no jak mu dali na imie...Jezuska, ale i w naszym wspolnym interesie. Mniej w kieszeni wiernego idioty porzeklada sie na faltosc manipulowania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laszlo napisał:
Nie ma co się dziwić skoro zachód nas traktuje gorzej niż murzynów. Ostatnio widziałem ogłoszenie, że koncern międzynarodowy poszukuje na stanowisko głównego księgowego i oferuje wynagrodzenie - 1.317 brutto
A dlaczego nie???? Jesli znajda za te pieniadze osobe kompetentna to dlaczego maja placic wiecej niz Ona same siebie ocenia? Naprawde nie rozumiem takich niczym nieuzasadnionych pretensji, ze ktos placi tyle, albo tylko tyle. Rynek wbrew pozorom daje nam wyjatkowo doze mozliwosci. I to my decydujemy sie na podjecie zatrudnienia bez przymusu z jakiejkolwiek strony! Ludziska przestancie biadolis i uzalac sie nad samymi soba! Jakas Pani napisala, ze wlada dwoma jezykami obcymi i od dwudziestu lat pracuje w biblitece za (jej zdaniem) psie pieniadze! Ja natychmiast widze proste rozwiazanie tej sytuacji! Kobiecino...zrob licencje pilota wycieczek zagranicznych i wspomniane 1600 zl zarobisz w tydzien nie ponoszac zadnych kosztow utrzymania, bo pracodawca daje zarowno dach nad glowa i talerz swietnego zarcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wg autora to komunizm jest winien,że pobory mamy takie beznadziejne? A ponoć sklepy z dopalaczami zostały zamnkięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile zarabia np. Ksiądz Kapelan Policji, Ksiądz Kapelan Rządowy? oraz: Prymas Polski; Episkopat; Arcybiskup; Biskup; Proboszcz; Wikary, Ksiądz; Katecheta; Zakonnjica; Organista; Grabarz; Kościelny... bo śród ujawnianych zarobków na ten temat panuje Święty Spokój. Szanowny Ciekawski, Sa w naszym kraju informacje scisle tajne, ktorych ze wzgledu nad nadrzedny interes panstwa ujawniac nie nalezy! Jeszcze byscie chcieli wstawiac kasy fiskalne do kosciolow...coz by to bylo. Narod rozbestwil sie ponad miare probujac uderzac w interes spoleczny i panstwowy! Ich Swietobliwosci okradaja spoleczenstwo w imie nie tylko tego tam... no jak mu dali na imie...Jezuska, ale i w naszym wspolnym interesie. Mniej w kieszeni wiernego idioty porzeklada sie na faltosc manipulowania.... Ciekawska jest Twoja odpowiedźale ja słyszalam, że KsięŻULKI ikradają społeczeństwo "W Imię Ojca I Syna, I Ducha Świętego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...