Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Pielęgniarki i kierowcy nie mają kokosów

Utworzony przez sad, 16 września 2010 r. o 14:58
Ile godzin pracy kierowcy autobusu powinna sobie móc kupić pielęgniarka za godzinę swojej pracy? Ile godzin pracy pielęgniarki powinien sobie móc kupić kierowca autobusu za godzinę swojej pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalista, komisariat Policji w Lublinie. staż 12 lat 3400zł netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pielęgniarkom gdyby im dać po 5000 tysięcy bedzie i tak za mało. Skoro się pracuje przy lekarzach to nic dziwnego,że palma odbija...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
place w polsce mamy tak żenujące ze szkoda gadac, jestem pielegniarka i ciezko mi sie zyje z taka pensja a co dopiero mowic o oszczedzaniu, jedynie od czasu do czasu moge odlozyc na lokate bezbelkowa w getin i cos miec z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto kokosy ma? ja jako nauczycielka na pewno nie... ale czasami udaje się coś odłożyć i mogę chociażby na porządną lokatę wrzucić, zazwyczaj korzystam z 3-mies w noble bo niezmiennie króluje w tej kategorii w rankingach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to najbardziej nie doceniany i mało opłacany zawód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bones napisał:
a kto kokosy ma? ja jako nauczycielka na pewno nie... ale czasami udaje się coś odłożyć i mogę chociażby na porządną lokatę wrzucić, zazwyczaj korzystam z 3-mies w noble bo niezmiennie króluje w tej kategorii w rankingach
fajnie - prcujesz 20 godzin w tygodniu z wyjątkiem lipca i sierpnia, do tego płatne ferie zimowe i świąteczne 2 razy w roku, no i jeszcze napisz ile masz na lewo z korepetycji. to przynajmniej masz co wrzucić na lokatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...