Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska Lista Płac: Zarobki w przedszkolu, MPK i PKP

Utworzony przez PiP gdzie jesteście ?, 6 września 2010 r. o 08:44
"...Pracownik stacji paliw Orlen w Kraśniku, stanowisko kasjer-sprzedawca, praca w święta i w niedziele po 12 godzin do tego dyżury nocne. Zarabiamy po 1060 zł i dodatkowo pokrywamy braki w towarze (jakieś 50 zł co miesiąc)..." Dziwne jeszcze PiP sie tym nie zajął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajął parę lat temu... na chwile po nich była podwyżka prawie po 1500 szło zarobić która jeszcze szybciej znikła jak sie pojawiła, i wszystko jest niby dobre ....bo papiery czyste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam pracowalem w firmie "TRIOMED" pewnie dobrze znanego wszystkim---prywatne pogotowie ratunkowe jak to ma sie w nazwie firmy a nim nie jest,tam zarabia sie okolo 5zl za godzine na reke i pracuje sie po okolo 300h wiec nie jest zle 1500zl;)ale tak normalnie myslac to powinna byc ta suma za 160h a nie 300;)jaki pracodawca taka placa....szkoda slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU RYŻY SEPLENIUCHA POLECIAŁ DO WIETNAMU dostanie order: słońce Wietnamu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda pokazała! http://url9.pl/pijana-doda-bez-majtek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako szef "Solidarności" w niewielkim zakładzie pracy w Lublinie mam na rękę ponad 8 tysięcy złotych, gabinet, samochód służbowy, komórkę bez limitu i młodą sekretarkę. Mam wykształcenie podstawowe, nie mam żadnego zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a urzędnicy się śmieją bo mają ok. 90 tys. zł rocznie czyli ok. 7-8000zł mies. i podnoszą podatki na swoje pensje - szczegóły tu: http://bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=200&fid=8670
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowalem tam;) napisał:
Witam pracowalem w firmie "TRIOMED" pewnie dobrze znanego wszystkim---prywatne pogotowie ratunkowe jak to ma sie w nazwie firmy a nim nie jest,tam zarabia sie okolo 5zl za godzine na reke i pracuje sie po okolo 300h wiec nie jest zle 1500zl;)ale tak normalnie myslac to powinna byc ta suma za 160h a nie 300;)jaki pracodawca taka placa....szkoda slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety wywalili cię za brak mózgu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile zarabia specjalista od lotnictwa bombowego,orendownik zakończenia wojny polsko-polskiej,brat rosjan i wielbiciel tow.Gierka-frustrat Kaczyński za swoje idiotyzmy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile zarabia specjalista od lotnictwa bombowego,orędownik zakończenia wojny polsko-polskiej,brat rosjan i wielbiciel tow.Gierka-frustrat Kaczyński za swoje idiotyzmy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońca pracowników napisał:
Jako szef "Solidarności" w niewielkim zakładzie pracy w Lublinie mam na rękę ponad 8 tysięcy złotych, gabinet, samochód służbowy, komórkę bez limitu i młodą sekretarkę. Mam wykształcenie podstawowe, nie mam żadnego zawodu.
WUJEK ZYD ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='klip'] a urzędnicy się śmieją bo mają ok. 90 tys. zł rocznie czyli ok. 7-8000zł mies. i podnoszą podatki na swoje pensje - szczegóły tu: http://bip.lublin.eu...?t=200&fid=8670 [/quote] To zostan urzędnikiem, zobaczysz jak jest fajnie. 8000 zarabia się w 5 miesięcy, a nie miesiąc, a wszyscy i tak mają do ciebie pretensje że żyjesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
graca napisał:
To zostan urzędnikiem, zobaczysz jak jest fajnie. 8000 zarabia się w 5 miesięcy, a nie miesiąc, a wszyscy i tak mają do ciebie pretensje że żyjesz
Nie czytałeś oświadczeń majątkowych urzędników dostępnych tu: http://bip.lublin.eu...?t=200&fid=8670
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy już nie zatankuję na Orlenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...