Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska wołowina podbije świat?

Utworzony przez hodowca, 5 czerwca 2012 r. o 10:29 Powrót do artykułu
świetny pomysł, ja sam od lat hoduje krowy mięsne i mam niezłe zyski, a wszystko sprzedaje na eksport do unii eur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek to jednak straszny drapieżnik. Kiedyś ganiał za jakimś turem czy mamutem by go upolować, teraz choduje sobie jedzonko. Strasznie perfidny i wyrachowany zwierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muuuu muuuu muuuu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ci się opłaca to chyba jesteś handlażem a nie hodowcą bo zysk to tylko oni mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
jak ci się opłaca to chyba jesteś handlażem a nie hodowcą bo zysk to tylko oni mają
niewiele wiesz, to i głupoty gadasz ps. handlarz piszemy przez "er-zet"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Program ma być realizowany w latach 2011–2020. Do 2015 r. działania mają się skupić głównie na organizowaniu szkoleń." Wydaje mi się, że to jest clue tej sprawy. I mam nadzieję że osoby ze znajomościami nie wyprowadza kasy na nic warte szkolenia bo chyba rolnik, który żyje z produkcji rolnej zna sie lepiej od pociotka który poprowadzi szkolenie na temat produkcji rolnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...