Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski poseł Edward Wojtas na liście ofiar

Utworzony przez TG, 10 kwietnia 2010 r. o 14:50
Kondolencje dla całej rodziny Pana Posła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przyzwoity Człowiek i dobry polityk - wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle dlaczego Pan? Zaszczytem było z Panem pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie sąsiedzie RESPECT ! Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok... Straciliśmy wspaniałego polityka, który przejmował się sprawami zwykłych ludzi. Na jesieni 2008 roku poszedłem do Posła Wojtasa w sprawie ograniczonego finansowanego przez NFZ terapii dla osób jąkających. Pan Poseł Wojtas przyjął mnie, mimo, że nie byłem z nim wcześniej umówiony, wysłuchał i złożył interpelacje do sejmu. To niesprawiedliwe, że tracimy tak oddane zwykłym obywatelom osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze w pierwszy dzień Wielkanocy widziałem go, jak prowadził swoją mamę na groby bliskich na cmentarzu w Grabowcu... A dzisiaj nie ma go już wśród nas Szczere wyrazy współczucia dla rodziny... Michał Faliszewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Bartek~ napisał:
Panie Pośle dlaczego Pan? Zaszczytem było z Panem pracować.
Dla mnie również był to zaszczyt. Wyrazy współczucia dla Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie również to był wielki zaszczyt, że dane mi było poznać Pana Posła i współpracować, choć krótko. Był niezwykle ciepłym człowiekiem, zawsze służył pomocą! Trudno będzie pogodzić się z tak wielką stratą. Szczere kondolencje dla rodziny Pana Posła i z pewnością każdy komu dane było Go poznać nigdy o nim nie zapomni. Niech spoczywa w pokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Cokolwiek nie napiszę to zabrzmi jak truizm czy banał. Jeszcze w piątek wieczorem rozmawialiśmy o planach na najbliższy tydzień. Miał zadzwonić jak wróci... po takim zdarzeniu zaczynam wątpić czy Bóg istnieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spoczywa w pokoju, o zmarłych nie powinno się źle mówic, czy ktoś jest wierzący czy nie. Kondolencje dla najbliższych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze usmiechniety, cieply, i mial takie dobre oczy. osobiscie bardzo wiele mu zawdzieczamy nigdy nie odmowil nam pomocy zawsze zyczliwy i bezinteresowny. Nie jestem w stanie sobie wyobrazic co przezywa jego zona kiedy uslyszalam o tragedii zamorowalo mnie ale kiedy zobaczylam nazwisko pana Edwarda na liscie serce mi stanelo a lzy poplynely strumieniem jak to malo znaczy wspolczuc przy tragedi jaka spotkala rodziny zmarlych nie potrafie wyrazic swojego smutku ale sercem i modlitwa jednocze sie ze wszystkimi . A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...