Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski raper Starszy w półfinale Must Be The Music (wideo)

Utworzony przez Michał, 26 kwietnia 2013 r. o 14:53
Skoro jest z Lublina, to wygra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest z Lublina, to wygra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to jest raper, a to jest rap to ryż jest kluskami, a kluski ryżem - takiego szajsu dawno nie widzialem. To jest na poziomie galerianek - Must be the Bullshit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby 14 lat "rapuje" a poziom nadal tak samo beznadziejny jak zawsze. LBN przeprasza za starszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny rap na ESKĘ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST NAJLEPSZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejne! To ma być RAP?? Przecież Kora go wyśmieje! A teledysk? Jawnie zerżnięty z typowych zachodnich teledysków. W dodatku nie pasuje do tego o czym gościu "rapuje" a raczej śpiewa. Tragedia i wstyd. Rapopolo! Bleee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mam czasu stary....nie mam czasu".... hehehehe rozwaliło mnie to! Po Plazie chodze! ))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to jest dico polo.. Wstyd Wstyd Wstyd coraz starszy i coraz głupszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szajs jednym słowem nawet to nie jest rap tylko jakieś disco polo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wy tylko potraficie krytykowac, jak takie cwaniaki z was to czego na necie siedzicie ?? ruszyc dupsko i zrobic cos lepszego niz starszy jak sie nie podoba !!! Tylko narzekanie i krytyka, a samemu wpasc w samozachwyt najlepiej.... Zal mi was !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiać mi sie chciało jak ten dzieciak śpiewał o czechowie ze to getto. Wychowałem sie tam mieszkalem przez 30 lat . Ale do głowy mi nie przyszło ze mieszkałem w getcie. Dla mnie to pajac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna - no sorry, nie krytykuje bezpodstawnie. Znam swoją wartość, nie umiem śpiewać więc się nie pcham na choćby wieczory karaoke. Nie jestem dobry w sporcie - nie jestem więc w polskiej reprezentacji, proste! A osoby typu Gracjan Roztocki, które sa potem pośmiewiskiem to co? Mamy chwalić że super że chłopak ma odwage?? No weeezzzz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
szajs jednym słowem nawet to nie jest rap tylko jakieś disco polo
rap niby lepszy od disco polo ? to kalectwo muzyczne i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpadnie bo zero pojecia o spiewaniu tym bardziej ze ta najnowszq piosenka tez do kitu jest,pozatym same przeklenstwa disco polo chce sie bardziej sluchac buhah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
a wy tylko potraficie krytykowac, jak takie cwaniaki z was to czego na necie siedzicie ?? ruszyc dupsko i zrobic cos lepszego niz starszy jak sie nie podoba !!! Tylko narzekanie i krytyka, a samemu wpasc w samozachwyt najlepiej.... Zal mi was !!!!
po prostu jak ktoś PUBLICZNIE robi żenujące produkcje , powinien liczyć się się z publiczną krytyką. poza ty rap to muzyczne kalectwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pajac dajcie spokoj dopuscili go do polfinalu zeby bylo z kogo sie posmiac no i bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...