Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Węgiel KMŻ Lublin – Kaskad Równe 47:43 (wideo)

Utworzony przez sss, 17 kwietnia 2011 o 21:21
W WIELKICH BÓLACH, JAK TAK BĘDZIE TO O 1 LIDZE MOŻNA ZAPOMNIEĆ, DODATKOWO TEN DZIWNY TERMINARZ ŻEBY PRZEZ PRAWIE @ MIESIĄCE NIE JEŹDZIĆ U SIEBIE ?! CHYBA NAJWIĘKSZĄ ATRAKCJĄ BYŁ WYPADEK ZARAZ PO MECZU NA PIŁSUDSKIEGO GDZIE TAKSÓWKA ZAJECHAŁA DROGĘ SEATOWI
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piszcz chyba zapomniał, że jednak tradycyjnie miał problem ze sprzętem w swoim 1 biegu... Brawo dla trenera, młody Aspgren był pewniejszy od Tomka. Niestety...
0
"I to pośrednio za sprawą Szweda lublinianie najprawdopodobniej uniknęli porażki." to chyba jakiś żart albo dziennikarz był na innym meczu. Ostatnie 2 biegi z udziałem Aspgrena przegraliśmy 5:1 i tylko szczęśliwy zbieg okoliczności i jego upadek spowodował że dostaliśmy drugą szansę i w powtórce było 3:3, gdtbt nie to byłby remis 45:45
0
Gość napisał:
"I to pośrednio za sprawą Szweda lublinianie najprawdopodobniej uniknęli porażki." to chyba jakiś żart albo dziennikarz był na innym meczu. Ostatnie 2 biegi z udziałem Aspgrena przegraliśmy 5:1 i tylko szczęśliwy zbieg okoliczności i jego upadek spowodował że dostaliśmy drugą szansę i w powtórce było 3:3, gdtbt nie to byłby remis 45:45
Jakby się Aspgren nie wywrócił, byłoby 5:1 dla Równego w 14. biegu. A tak w powtórce Puszakowski miał szansę wygrać i wygrał. A więc pośrednio się przyczynił. Bezpośrednio nie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: