Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Węgiel KMŻ rozpocznie sezon w prima aprilis

Utworzony przez ja, 21 grudnia 2012 r. o 13:15
Poczynania prezesa w trakcie transferow to jest prima aprilis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kim rozpocznie? Sprawka pod 1, Wojciechowski pod 2, brakuje 3 seniorów i dwóch juniorów, ale przecież jest czas. Na nieszczęście dla prezesa koniec świata nie nadszedł i trzeba się wziąć do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy pouciekali znow bedzie jezdził franków piszcz i trumiński super ekipa za rok znow do krosna jak to szybko mozna cos rozwalić taka była paka ekstraliga za 100 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak można było dopuścić do takiej sytuacji że połowa naszego składu odeszła a druga połowa z tego co słychać odejdzie wystarczyło do składu jakim jeżdziliśmy dokupić 1 solidnego obcokrajowca i walczylibyśmy o awans to nie tak miało wszystko wyglądać panie prezesie po zakończonym sezonie mówił pan że walczymy o enea extralige widać nie w tym roku piał pan z zachwytu że klub stworzył sobie opinie wiarygodnego bo nie podpisuje wirtualnych kontraktów tylko takie na jakie klub stać to ja się pytam to jakie klub podpisuje kontrakty jak nie te właśnie jak pan mówi wirtualne skoro są długi na koniec sezonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...