Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakie trzy osoby zginęło, skoro samych piłkarzy było pięciu ?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie trzy osoby zginęło, skoro samych piłkarzy było pięciu ?!?
ale to nie było w lubelskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te kontrole byly? W mieście na osiedlach mandaty wlepiali? Wczoraj to była istna masakra, ludzie jeździli jak nienormalni a policji brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha GDYBY NIE WYPADKI I STŁUCZKI TO BY NIKOGO NIE ZATRZYMALI !!! PRZEZ CAŁE ŚWIĘTA ANI JEDNEGO PATROLU NA DROGACH !!! ANI JEDNEGO DMUCHANIA !!! ŻAL.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie patrole policji?Od soboty jeździłem z rodziną i odwiedzałem znajomych oraz rodzinę i nie spotkałem nawet jednego patrolu policji a co dopiero jakąś tam kontrolę!W ciągu trzech dni byłem na terenie pow.lubelskiego,lubartowskiego,łukowskiego,parczewskiego i w Radzyniu Podlaskim ponad połowę wczorajszego dnia.A w dniu wczorajszym to niektórym by się takowa kontrola przydała.Dobrze,że za tydzień wracam do Szwajcarii bo mógłbym nie przeżyć tego urlopu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne patrole policji widzialem w okolicach garaży na osiedlu. Poza miastem nie było zadnego radiowozu a kierowcy notorycznie łamali przepisy az strach było jechać. Jeden mądry to prawie na czołówkę szedł przy wyprzedzaniu aż musiałem hamować a ten jadący z naprzeciwka prawie do rowu wjechał. Szczęście, że nic się nie stało. Zero wyobraźni ale też zero policji i co tu się dziwić, że dochodzi do wypadków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe a ja widziałem patrol drogówki!Zatrzymałem się za potrzebą w lasku i przy okazji zobaczyłem ok.100m od szosy w lesie pootwierany radiowóz i dwóch panów policjantów rozwalonych na siedzeniach!Jeszcze zrozumiałbym gdyby to była pani z panem ale dwóch facetów?!Po prost ładna pogoda była i nie chciało im sie robić.Pozdrawiam Was Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z Lubartowa też stali w lesie za obwodnicą ale na dwa radiowozy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że to standardowe wypełnianie obowiązków przez drogówkę!Wczoraj też widziałam patrol w lesie na trasie do Radzynia w Żakowoli też jakieś 100 m od szosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!Policja wjeżdża do lasów bo pilnuje by pożary nie wybuchały!To jedyne słuszne i właściwe wytłumaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chowając się w lesie prowadzą działania prewencyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie patrole policji?Od soboty jeździłem z rodziną i odwiedzałem znajomych oraz rodzinę i nie spotkałem nawet jednego patrolu policji a co dopiero jakąś tam kontrolę!W ciągu trzech dni byłem na terenie pow.lubelskiego,lubartowskiego,łukowskiego,parczewskiego i w Radzyniu Podlaskim ponad połowę wczorajszego dnia.A w dniu wczorajszym to niektórym by się takowa kontrola przydała.Dobrze,że za tydzień wracam do Szwajcarii bo mógłbym nie przeżyć tego urlopu.
Może po prostu masz problemy ze wzrokiem: w niedzielę przed południem na trasie Wilkołaz - Lublin widziałem 3 radiowozy oznakowane w ruchu (a kierowcy chyba nigdy tak praworządnie nie jeździli) + jeden na Węglinie w trakcie kontroli autka na warszawskich numerach. W poniedziałek na trasie Lublin - Nałęczów 2 radiowozy. Czyżbym miał takiego pecha, że ruszę się na moment z domu a tu policja?  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może po prostu masz problemy ze wzrokiem: w niedzielę przed południem na trasie Wilkołaz - Lublin widziałem 3 radiowozy oznakowane w ruchu (a kierowcy chyba nigdy tak praworządnie nie jeździli) + jeden na Węglinie w trakcie kontroli autka na warszawskich numerach. W poniedziałek na trasie Lublin - Nałęczów 2 radiowozy. Czyżbym miał takiego pecha, że ruszę się na moment z domu a tu policja?  ;)
Raczej Ty miałeś szczęście!Sądząc po komentarzach raczej nie jestem przypadkiem odosobnionym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle stłuczek i wypadków, a żaden pijany kierowca w nich nie uczestniczył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ja też objeżdziłem trzy powiaty łęczyński, świdnicki i lubartowski :-) i nawet jednego patrolu nie widziałem na żadnej trasie nie słyszałem na CB żeby gdzieś grasował jakiś nieoznakowany radiowóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo prawie 90% wypadków powodują trzeźwi debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...