Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie emerytury: Byłam asystentką stomatologa. Mam 770 zł

Utworzony przez ja, 12 listopada 2010 r. o 14:34
a mnie interesuje ile mają emerytury asystenci w kościele: 1) Asystent papieża - Prymas Polski; 2) Asystent Prymasa Polski - Arcybiskup; 3) Asystent Arcybiskupa - Biskup; 4) Asystent Biskupa - Dziekan; 5) Asystent Dziekana -Proboszcz; 6) Asystent Proboszcza - Wikary; 7) Asystent Wikarego -Ksiądz; 8) Asystentki Księż - Zakonnice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a mnie interesuje ile mają emerytury asystenci w kościele: 1) Asystent papieża - Prymas Polski; 2) Asystent Prymasa Polski - Arcybiskup; 3) Asystent Arcybiskupa - Biskup; 4) Asystent Biskupa - Dziekan; 5) Asystent Dziekana -Proboszcz; 6) Asystent Proboszcza - Wikary; 7) Asystent Wikarego -Ksiądz; 8) Asystentki Księż - Zakonnice...
a mnie to dla odmiany pier...li nie z moich wiec mam to gdzies. bardziej mnie interesuje kiedy palikot zapłaci podatki z całości swojego majątku w polsce ile zmarnowaliśmy kasy na kutza niesiołowskiego, chlebowskiego , drzewieckiego i innych którzy w mniejszym lub wiekszym stopniu przyzyniają sie do upadku i wyprzedaży majątku narodowego zastanawiam sie czy pan wasilewski poniesie jakieś konsekwencje za tak złe zarządzanie lublinie. to dzieki władzom PO lubelskie rywalizuje z trzema regionami z Rumunii o miano najbiedniejszego regionu UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tak Was to ciekawi, to Wam powiem. Jako emerytowany proboszcz mam : 1) Stumetrowe, w miarę komfortowe mieszkanie na plebanii -za darmo. 2) Opłaty za prąd, ogrzewanie, gaz, telefon, TV, internet pokrywa parafia. 3) Samochód VW Golf z 2008 r formalnie należy do parafii, więc wszystkie związane z jego eksploatacją koszty pokrywa parafia. 4) Gospodyni i sprzątaczka zatrudniona (na czarno) przez parafię. 5) Koszty wyżywienia pokrywa parafia (z wyjątkiem alkoholi mocnych) 6) Z funduszu kościelnego (finansowanego przez budżet państwa) otrzymuję 1.700 zł netto emerytury. 7) Odzież mam służbową 8) Dodatkowe dochody to msze "w intencji" i 50 % zrzutki, kiedy chodzę "po kolędzie". Żyję więc sobie skromnie, jak na księdza przystało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze,nie tylko stomatolodzy traktuja swoje pomoce jak niewolnice,a one daja sie tak robić.Powinne zgłaszac do PIP i ZUS bo inaczej to i 700 emerytury nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skromny ksiądz emeryt napisał:
Jeśli tak Was to ciekawi, to Wam powiem. Jako emerytowany proboszcz mam : 1) Stumetrowe, w miarę komfortowe mieszkanie na plebanii -za darmo. 2) Opłaty za prąd, ogrzewanie, gaz, telefon, TV, internet pokrywa parafia. 3) Samochód VW Golf z 2008 r formalnie należy do parafii, więc wszystkie związane z jego eksploatacją koszty pokrywa parafia. 4) Gospodyni i sprzątaczka zatrudniona (na czarno) przez parafię. 5) Koszty wyżywienia pokrywa parafia (z wyjątkiem alkoholi mocnych) 6) Z funduszu kościelnego (finansowanego przez budżet państwa) otrzymuję 1.700 zł netto emerytury. 7) Odzież mam służbową 8) Dodatkowe dochody to msze "w intencji" i 50 % zrzutki, kiedy chodzę "po kolędzie". Żyję więc sobie skromnie, jak na księdza przystało
po co głupi pajacu podszywasz sie za kogoś kim nie jesteś ? podnieca cie to pryszczaty gówniarzu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg ci wybaczy "malone" twoje bluźnierstwa, nazywanie duszpasterza "głupim pajacem" i "pryszczatym gówniarzem". Idź do spowiedzi i nie grzesz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asystenci to są na uczelniach; żaląca się Pani była chyba pomocą dentystyczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...