Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Kopalnia Jan Karski z węglem świetnej jakości, poszukiwanym w Europie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 maja 2017 o 10:54 Powrót do artykułu
I dlatego trzeba było sprowadzić obcą spólkę ...
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Baju baju, cała Europa będzie kupować węgiel z Karskiego .... a może nawet i cały świat? Ciekawe czy cenowo wygra z węglem australijskim, chińskim, rosyjskim?
0
10 tyś miejsc pracy to szansa dla ściany wschodniej, to dobry znak! Jestem na tak!
0
To teraz musicie znaleźć jeszcze kasę na projekt...albo nabić w butelkę potencjalnych inwestorów.
-1
Jak gang pisowski nie wsadzi w kopalnię swoich brudnych łap to wszystko się uda.
0
Ale super ekstraklasa w Chełmie , to mi się podoba tylko czy dożyję tego meczu np z Legią , Lechem .... ect
0
Skąd wezmą 10000 tyś.ludzi kiedy zza wisły młodzi wyemigrowali za chlebem?Rosja przysyła do Nas swój węgiel i nikt Jej nie powstrzymuje.
0
Jakie 10.000 osób? Przy obecnych technologiach wystarczy ze 200 osób do wydobywania węgla.
0
i trzsymam za nich kciuki. skonczy sie wyzysk spolek ktore placa 1800zl. ludzie z firm pojda do tej kopalni ,bo ta bedziep otrzebowac ekipy z dosswiadczeniem
0
tylko nie wiem dlaczego inne państwa zarabiaja na naszych zasobach naturalnych ?!!!!
0
taką bryłkę można kupić w internecie
0
Nie uwierzę jak nie zobaczę tej kopalni. To jeden wielki wałek, żeby wyciągnąć później sporą kasę od LW za sprzedaż koncesji.  Zobaczycie, że wspomnicie moje słowa.
-1
I pisanie pod Chełmem nie wiem czy jest na miejscu jeżeli z Łęcznej do potencjalnej kopalni jest 23km, a z Chełma 33km.
0
23 km to ty chyba masz do wychodka, a nie do planowanej kopalni.
0
Sprawdź sobie wieśku najpierw ,a póżniej się udzielaj...
0
w tym wyczerpanym przez 8 letnia politykę rabunkowa dóbr i zasobów ludzkich trzeba nie brudnego przemysłu górniczo hutniczego z koksowniami ale wysokiej techniki technologicznej na światowym poziomie co to młodzi będą chcieli zostać na ojcowiźnie. a takie kopalnie huty i tak dalej zadymia i zasmrodzą i zniszczą plony ekologiczne i temu podobne...
-1
nie dziwi , że kopalnię buduje obcy kapitał, skoro na utylizacją śmieci w Polsce zajmuje się a się niemiecka myśl technologiczna ...
0
Tubylcom się dziwię! Eksploatacja złóż 20 lat a później? Środowisko zdegradowane, ludzie bez pracy, podupadłe miasteczka jak z amerykańskich filmów?
-1
Ten kraj ulegnie samolikwidacji. To pewne. To już się dzieje. Dlatego nie płaczę nad losem Lubelszczyzny - i tak się wyludnia. Sto lat temu pradziad karczował las aby uzyskać pole pod uprawę zboża. Dziś część tych "nowin" już wraca do stanu pierwotnego.
-1
NIE SĄDZĘ BY POZYSKIWANIE ENERGII, PRZEZ SPALANIE WĘGLA,BYŁO TAKIE COOL!!ZACHÓD LIKWIDUJE ALBO JUŻ ZLIKWIDOWAŁ, KOPALNIE WĘGLA, TRUJĄCE KOKSOWNIE I GAZOWNIE WĘGLOWE, TERAZ ENERGIĘ DAJE TAM:ATOM, BIOMASA, GEOTERMIA, ENERGIA WIATRU, EWENTUALNIE GAZOWANIE WĘGLA, ITP!!U NAS POWRÓT DO XIX WIECZNYCH STANDARDÓW!!NIKT NIE ZAJĄKNIE SIĘ Z OBŁUDNYCH POLITYKÓW W RP, JAKI BĘDZIE TO MIAŁO NEGATYWNY WPŁYW NA ŚRODOWISKO, NASZE ZDROWIE!!W POLSCE, TAKIE RZECZY ZAMIATA SIĘ POD DYWAN!!TO TAKIE NASZE TFU KATOLICKIE!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: