Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelszczyzna: Mobbing w pracy. "Dyrektor każe mnie śledzić"

Utworzony przez kanty, 17 września 2010 o 11:56
Jak jesteś ciamajdą to ci tak dobrze ....trochę asertywności i taki zakompleksiony dyrektorek będzie cię omijał z daleka. Swojego czasu taki, publicznie przy podległych mi pracownikach zarzucił mi,że zdobyłem maturę za masło....odparłem ,nawet jeżeli tak,to miałem prawo bo te krowy pasłem,natomiast pański syn w Anglii trwonił 4 tyś zielonych na prostytutki zamiast na naukę.Dyrektorze u kogoś kolkę w oku zauważasz a u siebie belki nie widzisz. Jeden ryk na korytarzu,facet mało butów nie pogubił ale mnie nie zwolnił.Robił jakieś podejścia ale na nic mu się to zdało ponieważ ja byłem świadom,że maturę zdałem uczciwie. Bądź pracownikiem ale nigdy niewolnikiem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taka moda.Mobbing występował z braku jasnosci przekazu. I krycia swojej d.. przez przełożonego.Krótko jest wtym troche chamstwa podlane prostactwem.
0
jak Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zwalniał swoich pracowników z przyczyn politycznych to inspekcja pracy umyła ręce wstyd!!dopiero sądy pomału zaczęły wymierzać sprawiedliwość!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: