Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Arcybiskup Życiński doktorem honoris caus

Utworzony przez gzyms, 1 października 2007 o 22:06
w ilosci tytulow doktora niedlugo dogoni Leppera:) o ile nie bedzie zadzieral z panem Rydzykiem zwanym ojcem dyrektorem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Następne hieny hańbią instytut nauki krwawym klerykiem.Szczególnie zaangażowany to jest on w prześladowaniu i szantażu bezbronnych kobiet.Za to dostanie od papieża order, jak jego inkwizycyjni poprzednicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W jakiej dziedzinie otrzymał doktorat?CZy to oznacza,że będzie mógł sobie otworzyć gabinet lekarski profesora w dziedzinie np.leczenie homoseksualistów-a takich chcą leczyć na KULu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NASZEJ SŁUŻBIE ZDROWIA POMOŻE TYLKO MODLITWA, ALE MODLIMY SIĘ DO BOGA NIE DO POŚREDNIKA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KOGO TO OBCHODZI,ZĘ PARÓWA ZOSTAŁA DOKTOREM HONORISKAŁZA, BARDZIEJ BYM SIĘ CIESZYŁ JAK BY GO WYWALILI I WYWIEŹLI DO WATYKANU A TU NA ARCYBISKUPA DAL INORMALNEGO, MŁODEGO, POSTĘOWEGO KSIĘDZA. AMEN
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma co wpadać w zachwyt nad jaśniejącą inaczej w Lublinie wszechwładną arcyŻycińską szkołą.Przyssali się do Polski zapominając, że mają własne możliwości nomenklatury - od tytułów po oceny.Z wdzięcznością KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW doceniając trud dojścia do władzy wykańczając wszystko, co przeszkadzał od roku 1980- w tym KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - proponuje katolickie nazwy we wszystkich szkołach katolickich:1. TYTUŁY "NAUKOWE": - zamiast mgr - BARANEK - skrót: BARAN; - zamiast dr - BARANEK BOŻY - skrót: B.B.; - zamiast hab. - HABITOWY - skrót: habit.; - zamiast prof. - OSIOŁEK - skrót: OSIOŁ.2. Oceny wyrażane w KUL-ach: 1,2,3,4 - KUL-e; 5,6 - KUL.3. Zamiast wykładów - ROZWAŻANIA lub KAZANIA. Przez 5 lat mozna rozważać jak wymieszać wodę z mąką, aby wyszło ciało pańskie, choć piekarze robią to pieronkiem. Mozna też dumać na jak długo należy zostawić w świętym spokoju owoce zalane wodą,aby wyszła krew pańska.4. Na muzyKULogii koscielnej wszystkie szybkie tempa zastąpić też katolickim: PIERONKIEM. Idealnym matriałem dydaktyczno-artystycznym jest TOCCATA i FUGA D-moll J.S. BACHA, BWV 565.6. Braki kadrowe wśród Żaków można uzupełnić produkcją sprzętu KUL-o odpornego - dawniej. p.pancerny.7. O tym się nie mówi nawet w KUL-u arach: powstające Centrum JP 2 dostało przydział partyjnej ziemi od PiS-u - budowla więc postaje na PiS-u arach.(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kkk
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: