Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Bandyta wyrwał przechodniowi telefon komórkowy

Utworzony przez tu i teraz, 5 czerwca 2008 o 12:58
Dla przykładu należałoby tym samym szkłem przejechać po mordzie tego chwasta, a ponadto obciąć mu rękę, którą wyrwał ten aparat telefoniczny. Takie chwasty należy tępić i wyrywać, aby nigdy i nikomu już nie mogły zaszkodzić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tu i teraz napisał:
Dla przykładu należałoby tym samym szkłem przejechać po mordzie tego chwasta, a ponadto obciąć mu rękę, którą wyrwał ten aparat telefoniczny. Takie chwasty należy tępić i wyrywać, aby nigdy i nikomu już nie mogły zaszkodzić.
Brutalne ale prawdziwe!! Gdyby ludziom za takie czyny obcinali chociaż jeden palec, to na pewno byłoby mniej tego typu zajść.
0
Jak byś tak w Polsce mu zrobił to sam poszedłbys siedzieć a on jeszcze dostałby rente... to jest polskie prawo... łaskawe tylko dla pospolitych bandytów... ja zbudowałbym klatke na krakowskim albo innym ruchliwym miejscu i sadzał w niej na 24 godziny w samych majtach takiego cwaniaczka...niech każdy by widział... PS wielki był kozak zze szkłem.. jakby miał gołe ręce i to on był w innym mieście zachowywałby się pewnie jak ciota...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: