Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Bezczelni złodzieje z autobusu ustaleni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2017 r. o 19:11 Powrót do artykułu
A kto by takich śmieci z pięknym kinolem nie rozpoznał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Pozostaje tylko surowo wychłostać dziwkę i tego cwela. Na gołe dupy, po 100 batów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dziewczyna w szarej bluzie, która przesiadła się zaraz po tym jak blondynka zerwała łańcuszek, też chyba brała w tym udział. Zresztą po całej "akcji" w pośpiechu opuściła autobus ...
 Zapisz się do partii teorii spiskowych. Dobrze ci idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
TVN 24 oraz Panorama Lubelska (TVP Lublin, godz. 18.30) opublikowały ten filmik. Gęby złodziei są już znane w całej Polsce ... nie tylko w Bychawie. :)...
...i oby ten fakt sprawił, by ludzie nie dali im spokojnie zyć do końca ich złodziejskich dni. To będzie dobra dodatkowa kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
mi się wydaję, że to było trio. wygląda na to, że dziewczyna w ciemnej bluzie odbiera łańcuszek i idzie w przeciwnym kierunku. ciężko wyłapać czy blondynka podaje łup czy tylko ich ręce zbliżają się przypadkowo.
 co ty ***isz. taaaa... kobieta której zerwno łańcuszek był z nimi. znaczy okradli się sami.... ja ***Ę, genusz dedukcji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokon napisał:
undefined napisał:
mi się wydaję, że to było trio. wygląda na to, że dziewczyna w ciemnej bluzie odbiera łańcuszek i idzie w przeciwnym kierunku. ciężko wyłapać czy blondynka podaje łup czy tylko ich ręce zbliżają się przypadkowo.
co ty ***isz. taaaa... kobieta której zerwno łańcuszek był z nimi. znaczy okradli się sami.... ja ***Ę, genusz dedukcji....
 Obejrzyj uwaznie filmik. Chodzi o kobietę w czarnej bluzie z kapturem. Ona też może być podejrzana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że pokazują zdjęcia złodziei. Ja do dzisiaj pamiętam tę złodziejkę plecaka ze Słonecznego Wrotkowa. Za każdym razem, gdy ją widzę na Unickiej, gdzie mieszka, mam się na baczności. Zmieniła kolor włosów ale to nic nie dało. I tak wiem, która to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że wyrok będzie łagodny i niczego ich nie nauczy. Zamiast wczasów na nasz koszt powinni robić po 12 godz na kopalni za miskę zupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka bezczelność powinna być bardzo ostro karana i piętnowana. Żeby człowiek w miejskim autobusie narażony był na taką bezkarną patologię to się w głowie nie mieści, łapy bym poobcinała skurczybykom. Łomot porządny spuścić i na czyjąś własność się więcej nie rzuci śmieć jeden z drugim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ta w ciemnej bluzie robiła z nimi. 1. Kiedy złodziejka zrywa łańcuszek i wstaje, ta trzecia NATYCHMIAST zajmuje jej miejsce (sekunda 34. i z drugiej kamery 38.). 2. "Trzecia" podnosi się i staje w przejściu BLOKUJĄC ofiarę próbującą złapać sprawczynię. Możliwe też, że w tym momencie przejmuje łup. Blokowanie nie udaje się, ale łup został przejęty i "trzecia" przysiada na moment (została odepchnięta na siedzenie przez ofiarę) po czym idzie w kierunku drugich drzwi i zapewne wysiada nie niepokojona przez nikogo na tym lub następnym przystanku. Obejrzyjcie sobie uważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się publikować dane i zdjęcia takiej patologii. Ludzie mają prawo wiedzieć z kim mają nieprzyjemność podróżować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaczka do Lublina przyjechała i już wielka cwaniara, dała d znajomemu i wróciła na wioskę buraki sadzić. Teraz za każdym razem jak będzie w Lublinie powinna dostać w mordę za to że u siebie na wsi powinna siedzieć, a nie w mieście się panoszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostają 500+ i musza sobie jakoś radzić, bo w naszym kraju to nie opłai sie  być uczciwym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s***el w rozowej sprowokowal ja slowami" skoro mnie kochasz udowodnisz, ze mozesz zajebac tej klientce lancuszek,ktora siedzi za tb" a ta biedna naiwna i naszpikowana jakimis specyfikami to zrobila, c***a wiecie ***e cwele ***one co komentujecie i ogolnie nikt jej *** nie zlapal tylko sama sie zglosila na komende taka jest prawda i wy mozecie sb na c***a na***yc i darowac takie komentarze bo to porazka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pierwszy raz to pewnie dzis dziewczyne wypuszcza na dozor policji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą ją wypuścić. Jest bardzo potrzeba w firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz jeszcze czym zajęty. Nie krępój się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...