Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Brutalnie go pobili, bo chciał wysiąść z autobusu miejskiego

Utworzony przez eu, 8 lipca 2009 o 08:15
Jakoś nie ma komentarzy i pretensji do kierowcy że nie zareagował,.Chciałoby się krzyknać- ludzie co się z Wami dzieje ? Skąd ta znieczulica, czy już nie wiecie co znaczy słowo pomoc? Szkoda tylko że potraficie mieć tylko pretensje do wszystkich i wszystkiego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dajcie mi tych dwóch śmierdzących śmieci to zobaczymy czy są tacy mocni. Nie ma litości dla takiego gówna chodzącego po ulicach.
0
Jestem pełen uznania dla naszych policjantów. Byłem przez kilka miesięcy w Irlandii. Dwa razy mnie tam napadli, raz straciłem radio w samochodzie - . Policja oczywiścia sprawców nie złapała, a jak poszedłem na komisariat to zgłosić, to najpierw długo stukałem, żeby obudzić dyżurnego. Dwa tygodnie temu z kolei widziałem jak na Nadbystrzyckiej trzech cwaniaków oklepuje gościa. To były gdzieś koło 2 w nocy koło PL. Ktoś zadzwonił na policję. Po dwóch minutach były już dwa radiowozu, a po kolejnych dwóch, trzech następny nieoznakowany. Wszystkich wyłapali. Byłem zdumiony sprawna akcją.To budujący widok, jak kilku drechów leży na asfalcie w kajdankach. Sporo jeździłem po świecie, wiele widziałem, ale twierdzą z całą stanowczością, że nasi policaje są naprawdę ok. różnica w pracy jest tylko jedna: w innych państwach ludzie wiedzą jak się dzwoni na policję, bo tego uczą w szkole aż do znudzenia. U nas podejrzewam, że 90 proc. ludzie nie wie, czy dzwoniąc na 997 z komórki, trzeba wykręcić zero czy nie...
0
Gość napisał:
Dajcie mi tych dwóch śmierdzących śmieci to zobaczymy czy są tacy mocni. Nie ma litości dla takiego gówna chodzącego po ulicach.
Popieram.
0
Mnie okradli dwa razy w życiu -- raz w Rzymie i raz w Wiedniu. Po kontaktach z tamtejszą policją zacząłem bardziej doceniach naszą, polską. Nasi przynamniej dorwali gnoja, kóry mojej dziewczynie wyrwał torebkę. Szacun
0
http://change.menelgame.pl/change_please/1696543/ ARTYKUŁ
0
eu napisał:
Jakoś nie ma komentarzy i pretensji do kierowcy że nie zareagował,.Chciałoby się krzyknać- ludzie co się z Wami dzieje ? Skąd ta znieczulica, czy już nie wiecie co znaczy słowo pomoc? Szkoda tylko że potraficie mieć tylko pretensje do wszystkich i wszystkiego
Tak, ciekaw jestem co ty byś zrobił... Prawdopodobnie wyjąłbyś telefon, żeby sobie filmik nakręcić i pyknąć do sieci. Chociaż to też nic pewnego, bo pewnie byś się bał, że cię skroją. Siedziałbyś cicho i patrzył jak inni, bo ludzie są zastraszeni przez media, codziennie słychać co się wyprawia na ulicach - każdy chce wrócić cały do domu bez kosy pod żebrami widząc taką sytuację, bo nie wiadomo, co gnojom strzeli do łbów...
0
Ale jestem pewna, że jak coś podobnego przydarzy się komuś z "bohaterskich" pasażerów tego autobusu, to będą krzyczeć, że nikt nie zareagował! Wszyscy mają przy sobie komórki, ale te służą im chyba tylko do ściągania głupich dzwonków na telefon. Odwagi gratuluję głównie panom!
0
A dlaczego głównie panom? Przecież panie walczą o równe prawa dla siebie? To dlaczego tylko panowie mają nadstawiać łba? Jak równouprawnienie, to równouprawnienie. Nie kto inny tylko policja uczy: gdy Cię napadną i nie możesz uciec nic nie mów, nie broń się, oddaj wszystko, udawaj, ze Cię nie ma. A gdybyś się za dobrze obronił, to będziesz odpowiadał, może bandziorowi płacił rentę. I teraz widać skutki. quote name='goga' date='8.07.2009, 12:49:08' post='148278'] Ale jestem pewna, że jak coś podobnego przydarzy się komuś z "bohaterskich" pasażerów tego autobusu, to będą krzyczeć, że nikt nie zareagował! Wszyscy mają przy sobie komórki, ale te służą im chyba tylko do ściągania głupich dzwonków na telefon. Odwagi gratuluję głównie panom! [/quote]
0
Chore społeczeństwo. Niestety. Każdysię durnowato tłumaczy, że nie bedzie nadstawiać łba. Ale nie o to chodzi! Czy to taki problem wykręcić (nawet dyskretnie 997)? To naprawde nie kosztuje. Swoja drogą media powinny jak najczęściej pisać o takich akcjach. Wydawałoby się, że łapanie bandziorów to obowiązek policji. I tak jest, ale ja po tymt ekście nabrałem przekonania, że policję powinno sie informaować o każdym zdarzeniu. Jak widać ma to sens. Ile osób dało sobie spokój ze zgłosZeniem np. napadu i bandziory przez to czuja się bezkarni. Dzwonić, dzwonić i jeszcze raz dzwonić. Ja z pół roku zadzwoniłem na 997, bo gnoje na Kowalskiej w biały dzień zaglądali przez szyby do samochodów. Zaraz pojawił się patrol To działa. Naprwdę.
0
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 13:13:13' post='148289'] Chore społeczeństwo. Niestety. Każdysię durnowato tłumaczy, że nie bedzie nadstawiać łba. Ale nie o to chodzi! Czy to taki problem wykręcić (nawet dyskretnie 997)? To naprawde nie kosztuje. Co do telefonu, to masz rację. Co do wtrącania się nie. Bo jak stukniesz takiego łobuza, to Ty będziesz miał problemy. Prokuratura i sądy z uwielbieniem ciągaja za tak zwane przekroczenie obrony koniecznej...
0
Nie przesadzaj, takich spraw jest niewiele, ale są nagłaśniane. Ale wracając do rzeczy, media za rzadko opisują sytuacje, kiedy policja działa sprawnie i jest skuteczna. Na Zachodzie, szczególnie w małych miejscowościach, takie sytuacje są tematem dnia. Nie chodzi o to, żeby za każdym razem wystawiać laurke policji, bo łapanie złodziei to jest ich obowiązek, ale takie artykuły, jak ktos napisał powodują, że ludzie byc może częśxiej beda dzwonić na pomoc widząć takie sytuacje. A zwłaszcza pamiętając, że takich bandziorów da się jednak złapać.
0
Ale gdyby (nie daj boze) chlopak okazal sie wysportowanym karateka i skopal d*** przynajmniej jednemu z bandziorow to zaraz zostalby aresztowany i ciagany po sadach za pobicie i okaleczenie biednego bandyty...
0
brawo dla załogi z komisariatu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: