Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > CBŚ w Intralu

Utworzony przez potraktowany jak śmieć, 26 października 2007 o 07:48
INTRALL osiadł w Lublinie dzięki Leszkowi L. i Krzysztofowi P.; pierwszy podczas przetargu głosował za INTRALLEM świadomie (INTRALL formalnie oferował większą kwotę niż uczestnicząca w przetargu ANDORIA-Mot), drugi jako przedstawiciel Wojewody Lubelskiego głosował za INTRALLEM podobno nieświadomie - "pomylił się". Już podczas przetargu wiadomo było, że wadium od INTRALLA wpłynęło z Wysp Dziewiczych co świadczyło o najprawdopodobnie niezbyt czystym jego pochodzeniu.Jak jeden tak i drugi mogliby dużo ciekawego powiedzieć CBA w temacie "INTRALL w Lublinie".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz INTRALL upadł, ale przed czterema laty wszedł do Lublina, formalnie wygrywając przetarg ogłoszony przez Leszka Liszcza - syndyka Masy Upadłości DMP. INTRALL przetarg wygrał dzięki 2 osobom:• Leszkowi L. - głosował za INTRALL ponieważ ten zaoferował najwyższą kwotę (minimalnie wyższą niż ANDORIA-Mot, która w tym czasie dzierżawiła przedmiot przetargu, dając pewną pracę kilkuset osobom);• Krzysztofowi P. - przedstawicielowi Wojewody Lubelskiego - który, jak się wyraził, głosował za INTRALLEM "przez pomyłkę". W czasie przetargu wiadomym było, że wadium od INTRALL wpłynęło z Wysp Dziewiczych, co wskazuje na najprawdopodobniej nieczyste pochodzenie kapitału INTRALL. Wyżej wymienieni Leszek L. i Krzysztof P. na pewno mogliby powiedzieć CBŚ dużo ciekawego nt. "Wejście INTRALL do Lublina", w szczególności ich w tym roli. Użyte wyżej określenie INTRALL jest tylko skrótem - w rzeczywistości pod tą nazwą kryją się przynajmniej 2 różne firmy założone przez obywateli rosyjskich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz INTRALL upadł, ale przed czterema laty wszedł do Lublina, formalnie wygrywając przetarg ogłoszony przez Leszka Liszcza - syndyka Masy Upadłości DMP.INTRALL przetarg wygrał dzięki 2 osobom:• Leszkowi L. - głosował za INTRALL ponieważ ten zaoferował najwyższą kwotę (minimalnie wyższą niż ANDORIA-Mot, która w tym czasie dzierżawiła przedmiot przetargu, dając pewną pracę kilkuset osobom);• Krzysztofowi P. - przedstawicielowi Wojewody Lubelskiego - który, jak się wyraził, głosował za INTRALLEM "przez pomyłkę". W czasie przetargu wiadomym było, że wadium od INTRALL wpłynęło z Wysp Dziewiczych, co wskazuje na najprawdopodobniej nieczyste pochodzenie kapitału INTRALL. Wyżej wymienieni Leszek L. i Krzysztof P. na pewno mogliby powiedzieć CBŚ dużo ciekawego nt. "Wejście INTRALL do Lublina", w szczególności ich w tym roli. Użyte wyżej określenie INTRALL jest tylko skrótem - w rzeczywistości pod tą nazwą kryją się przynajmniej 2 różne firmy założone przez obywateli rosyjskich. nt. "Wejście INTRALL do Lublina"
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: