Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin, Chodel > Coraz więcej zagadek w sprawie śmierci motocyklisty

Utworzony przez saslaw, 5 listopada 2008 r. o 10:45
Niech prawda ujrzy światło dzienne bo nie może tak być, że zastrzelony był winien a niedouczony policjant, "obrońca" ludzi i ich praw, uzbrojony w pistolet decydyje o czyimś życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się zatrzymywać do kontroli, a nie rozpaczać po fakcie. A teraz rodzice szukają winnych, za to ze nie zadbało o wychowanie synia. wystarczyłoby gbyby się zatrzymał. Bardzo współczuję kasa mu życia nie wróci, a sumienia nie zagłuszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO KONTROLI TRZEBA SIĘ ZARTRZYMAĆ CHOĆBY NIE MIAŁO SIĘ PRAWA JAZDY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim odczuciu policjant użył broni słusznie ,winny jest motocyklista mógł zatrzymać się do kontroli tego mu policjant nie zabronił a wręcz nakazał wskutek blokady .Szkoda go ale sam sobie jest winien ,i nie widzę tu logiki w żądaniu rodziny odszkodowania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żle zrobił że się nie zatrzymał ale to jeszcze nie jest powód żeby strzelać do tej osoby ,trzeba było tak ustawić blokadę aby nie można było jej ominąć...Wyrok już niebawem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAŁAM Marcina to dobry chłopak a policjant mieszka tuż obok mnie i nie widzę w nim żadnej skruchy , chodzi cwaniakuję....... i tyle...... , wątpię żeby przeprosił rodziców Marcina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karolina~ napisał:
ZNAŁAM Marcina to dobry chłopak a policjant mieszka tuż obok mnie i nie widzę w nim żadnej skruchy , chodzi cwaniakuję....... i tyle...... , wątpię żeby przeprosił rodziców Marcina.
a za co ? za to ,że wychowali łobuza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***a ku*** z policjanta - to mafia- mysla ze sa bezkarni myslal ze mu sie trafi awans jak zlapie rabusia, a tu huja w zeby powinni mu pier***nac dozywocie cwelowi to w piedlu by go i tak zajebali hahhhaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karolina~ napisał:
ZNAŁAM Marcina to dobry chłopak a policjant mieszka tuż obok mnie i nie widzę w nim żadnej skruchy , chodzi cwaniakuję....... i tyle...... , wątpię żeby przeprosił rodziców Marcina.
a za co ma ich przeprosic? ze w powazaniu mial prawo? Szkoda ze chlopak zginal, ale niech bedzie to nauczka dla wszystkich - prawo jest od tego zeby je przestrzegac. koniec kropka - jak nie przestrzegasz - moga cie spotkac konsekwencje i musisz sie z tym liczyc. Marcin sie z nimi nie liczyl i sie przeliczyl. smutna, prawdziwa, brutalna prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...