Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Debata w IPN

Utworzony przez wet34t, 28 marca 2008 r. o 14:25
IPN MA ODDZIAŁY JAK BANK ALBO SUPERMARKET!!, UTWRZONO STRKTURĘ POLITYCZNĄ, KÓRA SŁUŻY WYCIĄGANIU KASY POD PRETEKSTEM BADANIA HISTORII RP??!!...SĄ STOŁKI DLA OPCJI KÓRA WYGRA WYBORY...PYTANIE TYLKO DLACZEGO JA MAM PŁACIĆ ZA TO MILIONY POLAKÓW???NIE MOŻNA BYŁO STWORZYĆ INSTYTUTU KTÓRY ZATRUDNIAJĄC KILKADZIESIĄT OSÓB, BADAŁBY W SPOSÓB RZETELNY A NIE UPRAWIAŁ POLITYKI DZIEJE POLSKI????TAK MAMY BANDĘ TYSIĘCY URZĘDNIKÓW, KTÓRZY ZA KILKA TYSIĘCY MIESIĘCZNIE( ŚREDNIE ZAROBKI W IPN!!) SIEDZĄ W POŻÓŁKŁYCH PAPIERZYSKACH I SCIGAJĄ 90-LETNICH DZIADKÓW...COS TO NIE HALO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz pojęcie o IPNie, historii i jej badaniu. Czyżby kolejny tęskniący za prlem? Nie ma się co dziwić, że takich głosów jest sporo. Jakże ten kraj wypruto z inteligencji i tradycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie V ! Pan się widać natomiast sam WYPRUŁ z rozsądku i rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wet34t napisał:
IPN MA ODDZIAŁY JAK BANK ALBO SUPERMARKET!!, UTWRZONO STRKTURĘ POLITYCZNĄ, KÓRA SŁUŻY WYCIĄGANIU KASY POD PRETEKSTEM BADANIA HISTORII RP??!!...SĄ STOŁKI DLA OPCJI KÓRA WYGRA WYBORY...PYTANIE TYLKO DLACZEGO JA MAM PŁACIĆ ZA TO MILIONY POLAKÓW???NIE MOŻNA BYŁO STWORZYĆ INSTYTUTU KTÓRY ZATRUDNIAJĄC KILKADZIESIĄT OSÓB, BADAŁBY W SPOSÓB RZETELNY A NIE UPRAWIAŁ POLITYKI DZIEJE POLSKI????TAK MAMY BANDĘ TYSIĘCY URZĘDNIKÓW, KTÓRZY ZA KILKA TYSIĘCY MIESIĘCZNIE( ŚREDNIE ZAROBKI W IPN!!) SIEDZĄ W POŻÓŁKŁYCH PAPIERZYSKACH I SCIGAJĄ 90-LETNICH DZIADKÓW...COS TO NIE HALO!!
Aleś ty głupi, czego cię w domu nauczono, co ty z domu wyniosłeś !!! Czy ty wiesz co to historia, co to patriotyzm, czego cię w tej Moskwie nauczono. nawet pisać nie umiesz - pisze się małymi literami. Sowiecki człowieczek, inaczej ,,Bolszewik''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...