Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Grzeją silniki przed budową Teatru w Budo

Utworzony przez Janek, 22 listopada 2007 o 17:10
wreszcie jakaś dobra wiadomość w mediach a nie tylko żarcie się między sobą czy dany stołek dla PO czy dla PSL
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam że obecna koalicja w regionie PO-PiS się sprawdza i to na medal. Teatr ruszył, lotnisko ruszyło, fundusze dla Lubelszczyzny wysokie jak nigdy dotąd. Boli mnie tylko że warchoły i matacze (PSL) i tak wszystko pogrzebią jak dorwą w swoje spuchnięte od brania łapówek łapska. Teraz jest to istotne zwłaszcza przed EURO2012. Drogi już przepadły, tyle że na skutek działania Tuska, którego ten region nic a nic nie obchodzi... za daleko ojczyzny jego dziadków. Głosowałem na PO ale po tej akcji z zabraniem nam najważniejszych dróg łączących Ukrainę z resztą Polski żałuje tego bardzo. Trudno. Nie pierwszy raz się zawiodłem na czołowej scenie politycznej Polski...
0
fajnie ze jednak mozna co zrobic !! moze w koncu powstanie prawdziwe "centrum kultury ( kultur?)" ktore zwiekszy nasze szanse na Stolice Kultury 2016!!!!
0
a slownika to tam w dzienniku nie macie?
0
Założę się, że finał nastąpi na 50-lecie rozpoczęcia budowy.tak panowie Mędrcy z Wyżyny Lubelskiej!!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: