Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Iwonie na ratunek

Utworzony przez Roza, 2 grudnia 2007 o 11:25
Daczego Iwona nie moze byc operowana we Polsce? Ja mysle, ze mamy bardzo duzo spanialych i zdolnych lekarzy, ktorzy taka operacje mogli by zrobic. Jezeli Iwony mame bylo stac na jedna operacje to niech finansuje reszte, takze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Być moze u nas, w Polsce nie wykonuje się takich operacji? Nie wydaje mi się żeby rodzina chorej dziewczyny specjalnie wybrała drogą klinikę po to aby od kogoś wyciągnąc pieniądze, zresztą pieniądze są najmniej ważne kiedy stawką jest życie.
0
życzę ci zeby dopadla cie taka choroba, ciekawe czy twoi bliscy beda ci tak oddani. ponadto zycze ci w ramach zblizajacych sie swiat zebys zdobyla troche madrosci zyciowej do tego czasu bo w tym momencie jestes kompletnym zerem.
0
Basiu, nie życzy się nikomu choroby, nawet jeżeli ta osoba zachowała się źle. Myślę, że obok takich wypowiedzi jak wypowiedź Rozy należy przejść, nie , nie obojętnie, ale z pewną wyrozumiałością. Mam nadzieję, że sama Roza otrzeźwieje i ztrozumie swój błąd. Jeżeli nie zrozumie, to już nie nasza sprawa. Oby nigdy nie musiała doświadczać tego, czego doświadcza sama chora Iwona i jej rodzice. Znmam ich (rodzice byli moimi nauczycielami), wszyscy są skromnymi, bardzo dobrymi ludźmi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: