Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kibic się nie wywinie. Będzie nowoczesny monitoring

Utworzony przez gość, 20 lipca 2011 o 21:08
A jaki jest sens pompowania kasy w monitoring na Zygmuntowskich? Na żużlu zadym nie ma, a "fani" piłkarscy niedlugo będą mieli okazję niszczyć nowiutki stadion i tłuc się na Krochmalnej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1.Mam 2 pytania ile to bedzie kosztowalo biedny Lublin panie Szmit [tajemnica] 2 .Czy hala Globus czy hala al .Zygmuntowskie były kiedykolwiek zadymy czy nie warto zainwestowac w stadion a ewentualnie Globus ,dlaczego wszystko od razu gdzie piłkarze Motoru nie maja na odzywki czy inne potrzeby.
0
Mam nadzieję, że system można zdemontować i przenieść go po przeprowadzce grajków na Krochmalną wraz ze swoimi "kibicami". Swoją drogą Krochmalna i okolice to dobre miejsce dla kiboli.
0
Po pierwsze, to niby czemu kibic ma się nie wywinąć? Czyżby kibice byli wiekszymi wrogami dla policji niż masowi podpalacze? Myślałem, że monitoring ma chronić prawdziwych kibiców przed "kibolami", a nie władzę przed wznoszącymi różne hasła ale pokojo nastawionymi kibicami. Po drugie, to wtedy kiedy były instalowane systemy monitoringu wystarczyło dopuścić w specyfikacjach kamery TCP IP, a nie ustawiać przetargi pod kamery analogowe. Po trzecie, to po obiektach sportowych przyjdzie kolej na zdecydowaną większość szkół gdzie stosowny wydział ratusza również kamer TCP IP w specyfikacjach nie dopuszczał. Moja propozycja jest taka żeby wymianę kamer sfinanswoali ci, którzy forowali w przetargach sprzęt nie spełniający aktualnych warunków. Niech płacą za wymianę wespół z policjantami i róznymi specjalnymi służbami, którzy wszystko widzieli i... milczeli.
0
Nie pokazujcie już tej Hali Globus i jej otocznia na zdjęciach, rzygać mi się chce.
0
szmit i wszystko jasne, to już POlakow nie ma w LUBLYNIE?? A podobno nie maja tutaj na nic pieniędzy a na takie głupoty to i owszem.
0
w całej polsce muszą to zrobić narzekacze...kamery nie byłyby potrzebne gdyby ktoś zmusił mosir do identyfikacji kibiców. Wjeście na obiekt tylko na podstawie karty elektronicznej przez kołowrotek z numerownym miejscem....i skończyłaby sie wolna amerykanka...wszyscy wszystko wymyślają a prosty sposób znany jest od dawna. Do tego system karania-nowy regulamin od 15 tys w górę i po 2 zadymach byłby wieczny spokój
0
arkitekt napisał:
Nie pokazujcie już tej Hali Globus i jej otocznia na zdjęciach, rzygać mi się chce.
Chcą żebyś napatrzył dopóki jeszcze tam Globus stoi bo wkrótce właściciel odzyskanych gruntów może tam na ten przykład pierwszą w Lublinie nowoczesną, publiczną toaletę tam otworzyć... Osobiście na miejscu tego, który grunty te odzyskał postawiłbym tam jakiego słomianego misia wielkiego żeby przypominał czym kończy się polityczna buta.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: