Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kobieta zginęła na przejściu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 r. o 13:55 Powrót do artykułu
i c*** z tym sadem nie lepiej zrobić reality show w piątek o godz 20 na jakims glownym kanale ogolnodostepnym były by kary na zywo jak kogos zgwalciles to gwalca cie jak zabiles jadac samochodem samochodem to ty giniesz w podonbny sposób taka kara śmierci ale niech spoleczenstwo to widz i mysle ze po 2 latach *** nie ma przestepczosci w polsce wszyscy grzeczni usmiechnieci ladnie pracują ciesza się zyciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem to,gościu grzał tym fordem jak głupi. Spokojnie mial 90 na liczniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat jeździłem po niemieckich drogach-tych zachodnich, bo te wschodnie opanowała taka sama dzicz jak u nas. Tam nie miałem problemu z zatrzymaniem się przed przejściem - i z tym nawykiem wróciłem do mojego kraju. Szybko się go wyzbyłem , kiedy to w takim miejscu zaczęto mnie omijać i to ze znaczną prędkością. Włos się człowiekowi jeżył na głowie kiedy zerknął we wsteczne lusterko i zastanawiał się grzmotnie tego przechodnia czy nie ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne napewno schodzący z przejścia pieszy jest winny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota jedzie sobie i myśli ,że *** wszystko mu wolno i że jest nie wiadomo kim brak mi po prost słów na takich ludzi .własna to siostra widziała ja to bym chyba nie potrafiłabym żyć dalej wiedząc ,że ja żyje jem i pije a mojej siostry kochanej już nie mam .będzie chodzić na przejścia i zawsze to będzie w niej że jej siostry już nie ma no i że ona zdążyła przejść a ona nie az płakać mi się chce .bardzo mi przykro i wspułczuje siostrze .dzisiaj nawet na przejściu nie można czuć i być bezpiecznym .nie ma usprawidliwienia na takie zachowanie że zatrzymał się dopiero 30km dalej :((((kondolencje dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona szła przez to przejście z siostrą :-(. Zginęła na jej oczach :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno z wielu gównianych przejść dla pieszych ,podobne na Witosa .Szkoda człowieka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce pieszy na przejściu traktowany jest gorzej niż śmieć - bandyci za kierownicą są bezkarni - 20 lat bez możliwości skrócenia kary i dożywotnie odebranie prawa jazdy - kilka milionów odszkodowania dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patałachy podjeżdżają do oznakowanych przejść i wcale nie zwalniają jak gdyby po autostradzie jechali.,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam ludzie jedno, nawet na chodniku trzeba uważać! głupota ludzka nie zna granic, kiedyś na przejściu dla pieszych przechodząc ze znajomym na zielonym świetle gdybyśmy nie od***yli o mały włos baba by nas rozjechała. mało tego jeszcze suka na nas trąbiła i groziła nam pięścią. pewnie sędzina wyszła na lunch...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s***syn z pierdla nie powinien wyjść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...