Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Kolizja z autobusem na ul. Kunickiego

Utworzony przez Anonimowy, 26 czerwca 2008 r. o 13:00
Coś linia nr 25 jakoś ostatnio trefna jest, to drugi wypadek w ostatnich siedmiu dniach na Kunickiego z udziałem autobusu MPK. Panowie z Nadzoru MPK mieli co robić bladym świtem. Ciekawe, co to za ciamajda jechała tym 25. Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciamajda - to komplement dla kierowcy z MPK! To jak jeżdżą panowie kierowcy z MPK każdy widzi. Wymuszenia pierszeństwa przejazdu a już przejeżdżanie na czerwonym świetle to nagminne wykroczenia których nikt nie ściga i nie karze!!Gdzie są panowie policjanci z drogówki?????Czyżby zeszli do podziemia???? Codsziennie uczestniczę w hororze jadąc do i z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to prawda...kierowcy MPK włączają kierunkowskaz i ruszają, bez względu na to czy komus wjedzie przed nos czy nie.... co tam....on rusza. Jestem nauczony aby autobusom ustepowac pierwszenstwa, ale nie zawsze można tak nagle zahamowac, a oni wjezdzaja bezpardonowo, nawet wtedy gdy mogliby chwile zaczekać, bo np. jestem ostatnim samochodem w ruchu i po mnie nic już nie jedzie. Tak...to prawda...wymuszaja pierwszeństwo i to nagminnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...