Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin > Komentarze po odwołaniu kuratora

Utworzony przez kraśniczanin, 14 kwietnia 2008 r. o 18:42
Wróble ćwierkają, że kuratorem zostanie Krzysztof Babisz, wicestarosta kraśnicki, polityk PO, bliski współpracownik burmistrza Kraśnika, wiceprzewodniczącego PO na lubelszczyźnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezbyt mnie to cieszy - trochę poznałem tego Pana - za często idzie na skróty - a polityka oświatowa kreowana przez Pana Babisza w powiecie kraśnickim (jako wicestarosty odpowiedzialnego za oświatę) nie pozostaje bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babisz nowym kuratorem? Ha ha ha ha nie to jest śmiechu warte......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja.ja sobie robicie? Toż to pierwszy z brzegu niepiśmienny bezrobotny bez zawodu byłby lepszy od tego człowieka. On rozłożył oświatę w Kraśniku. Może dosyć już tych nieszczęść nad Lubelszczyzna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem oburzona tą decyzją, partyjne interesy przysłoniły dobro szkół w naszym województwie, Pan Błaszczak był najbardziej kompetentnym kuratorem od kilkunastu lat. PO, a zwłaszcza PSL pokazało swą małość, żałuję, że popierałam PO, mam nadzieję, że inni wyborcy też przejżą i dostrzegą, że chodzi wam tylko o stołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może już dość polityki w oświacie. Mówił już o tym kurator Lech Sprawka, ale jak widać dla rządzącego PO i PSL to tylko pusty frazes. Oświacie potrzebna jest stabilizacja. Jedynie kryteria merytoryczne powinny decydować o odwołaniu Kuratora. Jeśli nie realizuje polityki oświatowej Państwa - można to zrobić. Kto jednak z rządzących zdobędzie się na ocenę merytoryczną tego co zrobił, robi i planował zrobić kurator - chodzi przecież tylko o obsadzenie stanowisk swoimi ludźmi. To przykre, że ideały głoszone w kampanii wyborczej stają się frazesami. Jestem rozczarowany. Czy na tym ma polegać ta nowa jakość w sprawowaniu władzy, która różni PO od PIS?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawka mówi teraz tak. To dlaczego sam nie zrezygnował ? Dlaczego nie został dalej nauczycielem w szkole samochodowej ? Karierowicz który przeskakuje z jednego stołka na drugi i jeszcze chce pouczać innych. Kto dobrze poznał Sprawkę ten ma inne o nim zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak PIS robił czystki to było dobrze. jak to robi PO to jest źle. Do roboty dzieci uczyć w szkołach a nie bawic sie w politykę zakichani nauczyciele na czele z Marcinkiewiczem nauczycielem z Gorzowa który zna sie na wszystkim - na oświacie, finansach, polityce i podobno piłce nożnej. A Sprawka taki sam karierowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzice uczniów napisał:
jak PIS robił czystki to było dobrze. jak to robi PO to jest źle. Do roboty dzieci uczyć w szkołach a nie bawic sie w politykę zakichani nauczyciele na czele z Marcinkiewiczem nauczycielem z Gorzowa który zna sie na wszystkim - na oświacie, finansach, polityce i podobno piłce nożnej. A Sprawka taki sam karierowicz.
To może od razu hitler-jugend założymy w szkołach.skoro sami rodzice uczniów upominają się o politycznego kuratora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...